Kategoriler
Konut Projeleri

Hasoğlu Yapı Newista Residence’ta 137 bin TL’ye 1+1!

Newista Residence’ta çocuk parkları, süs havuzları, yürüyüş parkurları, yüzme havuzu, fitness center, sauna, hobi alanı, oyun odası, AVM üniteleri, cafe-restorant alanları, ofis ve toplantı odaları, 24 saat güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor

Hasoğlu Yapı projesi olan Newista Residence’ın 4 bin 364 metrekare yeşil alanı mevcut. 864 konutluk bir proje olan Newista Residence’ın toplam inşaat alanı 144 bin metrekare olarak belirlendi. Newista Residence’ta toplam ticari alan 9 bin 313 metrekare.
 
Newista Residence’ta stüdyo konutlar 143 bin liradan başlıyor. Projede 1 oda 1 salon konutların fiyatları 137 bin lira ile 224 bin lira, 2 oda 1 salon konutların fiyatları ise 231 bin lira ile 324 bin lira arasında farklılık gösteriyor.
 
Beylikdüzü’nde konumlandırılan Newista Residence’ta 58 metrekare ile 3 bin 241 metrekare arasında değişen mağaza alternatifleri mevcut. 13 adet office’in de yer aldığı Newista Residence’ta çocuk parkları, süs havuzları, yürüyüş parkurları, yüzme havuzu, fitness center, sauna, hobi alanı, oyun odası, AVM üniteleri, cafe-restorant alanları, ofis ve toplantı odaları, 24 saat güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor.
 
Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana gelen Newista Residence, Atatürk Havalimanı’na 15 dakika, TÜYAP’a 5 dakika, E-5 ve E-6 otoyollarına yakınlığıyla ulaşım açısından da avantajlı bir konumda bulunuyor.
 
3 blok halinde yükselen Newista Residence’ın 19 ay sonra tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.
 
Newista Residence İletişim Bilgileri;
 
Web: http://www.newista.com.tr
Telefon: 444 3 427
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Kaynak: http://www.hurriyetemlak.com/hasoglu_yapi_newista_residenceta_137_bin_tlye_1-1!/emlak-yasam-sektorden-haberler/kErBDxsMvqk=/Ks1koaHZTSk=

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir