Kategoriler
Konut Projeleri

Nef Kağıthane 11’de metrekaresi 5 bin 500 TL’ye!

Müstakil ev yaşamını rezidans yaşantısıyla birleştirmeyi hedefleyen, özel ve ortak kat bahçeleriyle doğayı ev hayatının içine taşıyan Nef Kağıthane 11, şehir merkezinde yaşamak isteyen ama bu taleplerine cevap bulamadıkları için İstanbul’un uzak köşelerini tercih etmek zorunda kalanlar için tasarlandı

2013 yılının Haziran ayında tamamlanacak olan Nef Kağıthane 11, Timur Gayrimenkul imzasını taşıyor. Ortalama metrekare birim fiyatlarının 5 bin 500 lira olarak belirlendiği Nef Kağıthane 11’de fiyatlar 302 bin liradan başlıyor.
 
Yüzde 80’i yeşil alana ayrılan Nef Kağıthane 11’de kat bahçeleri, zemindeki baza üzerinde yaratılacak özel bahçeler, koşu ve yürüme yolları ve havuzuyla dikkat çekiyor.
 
Müstakil ev yaşamını rezidans yaşantısıyla birleştirmeyi hedefleyen, özel ve ortak kat bahçeleriyle doğayı ev hayatının içine taşıyan Nef Kağıthane 11, şehir merkezinde yaşamak isteyen ama bu taleplerine cevap bulamadıkları için İstanbul’un uzak köşelerini tercih etmek zorunda kalanlar için tasarlandı.
 
Nef Kağıthane 11’de Taksim-Beşiktaş-Dolmabahçe Tüneli’ne 3,1 kilometre, Tem bağlantı yolu 4,2 kilometre, E-5 Okmeydanı’na 3,5 kilometre, Çağlayan Adliyesi’ne 1,5 kilometre, Mecidiyeköy’e 2,5 kilometre, Boğaziçi Köprüsü Zincirlikuyu katılımına 4 kilometre, 4. Levent FSM’ye 3,5 kilometre, 4. Levent FSM katılımına 3,5 kilometre, Maslak’a ise 5,6 kilometre uzaklıkta konumlandırılıyor.
 
Nef Kağıthane 11 İletişim Bilgileri;
 
Web: http://www.nefkagithane.com/
Telefon: 0212 325 11 11
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Kaynak: http://www.hurriyetemlak.com/nef_kagithane_11de_metrekaresi_5_bin_500_tlye!/emlak-yasam-sektorden-haberler/ZPOCE0epyx0=/Ks1koaHZTSk=

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir