Kategoriler
Gaziemir Genel

Geç Oldu Güç Oldu Ama Sonunda Oldu – Allah Utandırmasın

Bir süredir yazamıyordum. Hem yeni iş heyecanı hem de birşeyleri başlatabilmenin telaşı ile yazıları bir kenara koydum.
Kasım 2006’da başlayan CDS maceramız sonunda ilk meyvesini verdi.
Palmiye Park
Kardeşim Levent Veryeri’nin şirketi EGE YAPI ile ortak giriştiğimiz bu proje umuyoruz ki çok kısa sürede satılacak ve bir çok aileyi mutlu edicek.
3 katlı 9 bloktan oluşan sitemizde 114 daire ve 600 m2 ticari alan olacak.
Arsa Gaziemir’de. Metro istasyonun dibi. Önünde muhteşem bir park var. 800 m ilerisinde de Ankaralı büyük bir inşaat gurubu, henüz ismini vermiyorum çünkü kendileri daha bir basın açıklaması yapmadılar ama işlemler yapılırken Levent ile beraber tapudaydık, 120,000 m2 lik Ege Bölgesinin en büyük alışveriş merkezini yapacaklar, Ağustos 2009 açılış diyorlar.

Daha Büyük Haritayı Görüntüle
Gaziemir İzmir’in en planlı büyüyen belediyelerinden birisi. Merkezde 110,000 kişi yaşıyor ve her sene %10 büyüyeceği ön görülüyor 2012 yılına kadar. İlçede gecekondu yok. Kocaman ve yemyeşil parklar, insanlar için yapılmış kaldırımlar (Alsancak’a inat), doğal gaz, ve hatta tüm uygar ülkelerde olan ve her şiddetli yağmurda şehri lağım suyuna boğulmaktan kurtaran yağmur suyu kanalizasyonu bile var Gaziemir’de. Kipa, Metro, Migros, Tansaş hepsi burada.
Gaziemirde genelde genç ve çalışan bir nüfus var. Askerler, öğretmenler ve serbest bölge çalışanları genelde burada yaşıyor.
Palmiye Park’ta binalar ve evler tam istediğimiz gibi projelendirildi, mercedes görünümü ve kalitesinde opel corsa fiyatında. Bizi heyecanlandıran kısmı da bu oldu. En çok ihtiyacı olan gelir düzeyine sunulacak çok güzel evler üretiyoruz.
Gayrimekul yatırımı yapmak isteyenler için bir kural vardır, lokasyon lokasyon lokasyon. Yerimiz her açıdan çok avantajlı ve dolayısıyla prim yapmaya çok çok açık. Metro, alışveriş merkezleri, otoban bağlantıları, hastaneler, iş merkezlerine ve serbest bölgeye yakınlığı vs…
Piyasa kötü, kriz geliyor, para yok vs…. Biz bu laflara kulağımızı tıkamadık, aksine bu lafların arasında bir fırsat aradık ve inanıyoruz ki bulduk. Allah bizi, bize güvenip bizimle beraber yatırım yapacak yeni ev sahiplerini utandırmasın.
Bizi takip edin.
www.palmiyepark.com

“Geç Oldu Güç Oldu Ama Sonunda Oldu – Allah Utandırmasın” için 5 yanıt

Tarihlere bakmadim gercekten.O zaman Allah esinizle yuvanizla guzel harcamalar nasip etsin.Geri kalan daireler ve yeni baslamis,baslayacak diger projeler yerine gecsin duam ozaman.

Pinyata, sayfaya yenisin ama yorumların için Tesekkurler. Bu projeyi Temmuz 2010 da mis gibi bitirdik ve neredeyse tüm dairelerimizi sattık 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.