Kategoriler
Genel

Taciz Emailı!

Arada sırada Palmiye Park’taki gelişmeleri sitemiz ile ilgilenen Potansiyel Müşterilere Palmiye Park Günlüğü adlı blogumuzdan duyuruyoruz.
Temmuz ayında gönderdiğimiz yandaki email ile ilgili bugün çok mutsuz bir müşterimizden telefon aldık. Kendisi İzmir’de bir üniversitede çok saygıdeğer bir Profesör.

Sayın Profesör emailımızın tacizkar ve çok saygısız olduğunu belirtti. Kendisinden tabii ki özür diledik ve konumuna olan saygımızdan dolayı da emailı 10 kere daha okuduk ve her ne kadar bu emailın neresinde taciz veya saygısızlık olduğunu anlamdıysak da kendisinden bu ortamda tekrar özür diliyoruz.

Lütfen siz de okuyun ve bana bu email size gelseydi neler hissederseniz burada yorum olarak belirtin. Kelimesine dokunmadan tüm yorumlarınızı yayınlıyoruz.
Teşekkürler.

“Taciz Emailı!” için 2 yanıt

Herkesi mutlu etmek imkansız ama bazen yazdıklarımızın haksızlığına uğradığımız kesin. Ben kendisinden yine de özür diledim.

Tutunup vazgeçemem dediğimiz insanlar vardır yaşamımızda bu insanlardaki en önemli özellik aslında kendi özelliklerimizi onlarda görmemizdir.Bir de haz edemediğimiz insanlar ve davranışlar vardır ki bu da kendimizde inkar ettiğimiz özellikleri bu kişilerde görmemizden kaynaklanır.Yani’ Bütün evren senin özünde var olur’ diyen Mevlana gibi Sayın Profesörümüzün kendisine bir öz eleştiri yapmasını tavsiye ederim.Bence böyle bir mektup bana gelseydi; beni rahatsız etmez bilakis karşımdaki firmanın ciddiyetini ve samimiyetini pekiştirirdi. Sevgilerimle,

Evrim Özaydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.