Kategoriler
Genel

En Çok Kullandığım 7 Websitesi!

Interneti günlük hayatınızı kolaylaştırmak için kullanıyor musunuz?.
Basit, yararlı, yeni ve yaratıcı olan şeylere bayılıyorum. İşte 2009’da bu kriterlerime uyan ve her gün kullandığım websiteleri;

1. http://www.emlakkulisi.com/ : Emlak konusunda Türkiye’nin en içerikli sitesi. Konusunda uzman bir çok insan Tebernüş Kireçci liderliğinde bu sayfadan Türk emlak sektörüne ışık tutuyor. Soru cevap şeklinde yararlanabileceğiniz sitede benim de bir köşem var 🙂
2. http://www.eviminfiyati.com/ : Kendisini google’da arayan her insan oturduğu evin fiyatını da illaki merak ediyordur. Girin ve deneyin. Sektör şeffalaktıkça bu sayfa daha da yararlı hale gelecek.
3. http://www.evariyorum.com/ : Türkiye’nin en geniş konut projesi içeriğine sahip bu sitede yok yok. Kampanyalar biraz üzerinize üzerinize zıplıyor gibi oluyor ama özellikle ev arayışındaki kişiler için çok yararlı bir site.
4. http://www.copyblogger.com/ : Dikkat çekici ve ilginç yazı yazmayı öğreten bir site. Her ne kadar ingilizce olsa da, prensipleri türkçeye de uyuyor.
5. http://www.epinions.com/ : Özellikle elektronik alet edevat almadan önce kesinlikle bakılması gereken bir site. Örneğin bir telefon alacaksanız, sizden önce almış ve denemişlerin yorumlarını okuyabiliyorsunuz.
6. http://www.sikayetvar.com/ : Allah düşürmesin bu sayfaya. Türk tüketicilerin sesi. Bazı firmalar şikayetlere cevap bile veriyor.
7. http://www.makyajcantam.org/ : Bu sayfayı kullanamıyorum ama düşüncenin basitliğine ve uygulamanın ustalığına hayranım. Bayanlar için harika bir site. Makyaj gurmesi bir bayandan kullanıcı gözüyle tarafsız yorumlar ve öneriler.

Eğer yorum kısmında belirtirseniz Sizin favori sitelerinizi de incelemek isterim.

“En Çok Kullandığım 7 Websitesi!” için 2 yanıt

Teşekkürler Iraz. Bey ekini kullanmıyorum, rica edicem kurallara uyalım.
Sosyal medyayı kullanmaya çalışıyorum ama insanlara bu sayfada fikirlerini yazdırmayı beceremedim. Önerilerini bekliyorum.

Serdar Bey,

Makyaj Çantam'a da yer verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum! Siz de iki çaylağa, ev alma sürecinde nelere dikkat etmemiz gerektigini ogreten, bizim takip ettigimiz bir isimsiniz 😉

Bu arada geçen eşimle + dedikodunuzu yaptık, sosyal medyayı çok efektif kullanıyorsunuz, bu da sizi 1-0 öne çıkarıyor, zira ev alma sürecinde anında bilgiye ulaşmak tercih sebebi 😉

İyi çalışmalar 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.