Kategoriler
Genel

İnternetten ucuz Ev Aramanın ve Bulmanın Yolları – 3 (Bilinçli Alıcılar için Adresler)

Emlak Haber Sayfaları

Eğer niyetiniz markalı konut projelerinden birisinde yer almak ise, o zaman bu 3 sayfadan başka bir yere bakmanıza gerek yok;
          Emlak Kulisi; Türkiye’nin en büyük gayrimenkul haber portalı. Yeni projelerin lansmanları, kampanya haberleri, hep ve en önce bu sayfada yer alıyor.
          Ev Arıyorum; Yeni yeni şekillenen ama başarılı olabilecek bir sayfa. Henüz İzmir için konut adedi sınırlı ama bir çok projenin kampanya haberlerini güncel olarak buradan takip edebilir ve piyasanın nabzını burada tutabilirsiniz.
         Qurbaa.com; Ev Arıyorum sayfasına benzer bir sayfa. Hangisi daha iyi diye sorarsanız henüz kararımı veremedim ama ikisini de takip ediyorum.
Bu 3 sayfada yeni ve mevcut projelerin tüm kampanya haberlerini, en çok talep gören projeleri, uzman değerlendirmeleri ile takip edebilirsiniz.

Kurumsal Emlakçı Sayfaları

Bu bölümde ne yazık ki http://www.remax.com.tr ‘den başka önerebileceğim bir sayfa yok. Diğerlerinin hepsi çok amatör yapılmış.
Remax’in sayfasında harita üzerinden de arama yapabiliyorsunuz. İstediğiniz semtin istediğiniz sokağına harita üzerinden zoomlayıp mevcut satılık daireleri inceleyebiliyorsunuz. Sanırım tüm portföylerini burada göstermiyorlar ama umarım yakında bunu daha kullanışlı bir hale getirirler.
Remax’in bir problemi, genelde ucuz evleri pazarlamazlar. O yüzden çok bir şey bulabileceğiniz sanmıyorum ama alt tarafı parmaklarınız 3-5 tuşa basıp sayfaya bakabilirsiniz.
3 bölümlük yazı dizisinin sonuna geldik. Umarım aradığınızı bulursunuz.

“İnternetten ucuz Ev Aramanın ve Bulmanın Yolları – 3 (Bilinçli Alıcılar için Adresler)” için 5 yanıt

Siteniz hayırlı olsun. Açıkçası ben pek kullanışlı bulmadım. Özellikle arama sonuçları çok vasıfsız kalıyor. Arama sonuçlarında insan bir sayfada biraz daha fazla detay görmek istiyor.

yenieval.com birde bu siteye bakmanızı öneririm. daha yeni kurulan bu site 500'e yakın projeyi bünyesinde bulunduruyor. evarıorum'a yada diğerlerine rakip olabilecek sade, tüketicinin talepleri doğrultusunda oluşturulmuş bir site…

PARAM OLSA KESİN ALIRDIM, çok hoşuma gitti bu prensip. Teşekkürler. Remax'in pankartlarının olduğu gayrimenkulleri düşününce gerçekten bu prensibe ne kadar sadık çalışıldığını anladım.

Merhaba,
Ben remax'de gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyorum bu konuda yorum yapmadan geçemeyecegim remax ucuz evlerle ilgilenmiyor algısından bahsedeceğim aslında ilgilendiğimiz mülkler satabileceğimiz mülkler bunları ucuz yada pahalı diye ayıramayız.Bizim inandığımız "param olsa kesin alırdım" dediğimiz mülklerle ilgileniyoruz enerjimizi bu mülklere harcıyoruz.Zaten o kadar çok satılık mülk var ki bunların hepsiyle ilgilenmemiz mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.