Kategoriler
Genel

Mavişehir’in Modern yüzü – Mavişehir Modern!

Geçenlerde Mavişehir Modern projesi satış müdürü Fatih Gültekin’den nazik bir davet aldım. Cumartesi sabah ziyaretlerine gittim. Gözlemlerim şöyle;
Tanıtım ofisi bugüne kadar gördüklerimden en temiz ve ferahlarından. Herkes güler yüzlü.
– Maket çok kötü olmuş ama allahtan örnek daireler sayesinde maketlere gerek kalmıyor.
– İnşaat 5 ay önce başlamış ve 317 dairelik inşaatın kabaları neredeyse bitmek üzere. Yaklaşık 150 – 200 kişi çalışıyor ve inşaat son sürat ilerliyor. Teslimat Aralık 2011.
– Tanıtım ofisinde güzel bir kalabalık vardı. Müşteriler genelde Abdülkadir Gültekin bey’in daha önce yaptığı projelerden ve Karşıyaka’dan geliyormuş.
– Projeyi bizim Palmiye Park Gaziemir‘in de mimarı olan Aykut Dayı ve eşi Dilek Dayı çizdiler. Dilek hanım haftada 3-4 gün şantiyede; hem kontrollük yapıyor hem de tanıtım ekibine teknik destek sağlıyor. Dilek güler yüzü ile tanıtım ekibine ve müşterilere büyük moral veriyor.
– Evlerde yok yok! 3+1 dairenin girişindeki duvar kağıdı hariç herşey bence çok güzel, ferah ve zevkli. Özellikle ebeveyn banyolarının normal banyolardan geniş tasarlanmış olması dikkatimi çekti. Dilek hanım bunu kasıtlı yaptıklarını, ebeveyn banyosunun esasında normal banyodan daha çok kullanıldığını belirtti.
– Balkonları özellikle çok geniş tutmuşlar ve bence yakışmış.
– Evlerde illa bir eksik aradım ve tek bulduğum bu şıklıkta bir eve yerden ısıtma da yakışırdı oldu.
– Fiyatlar hala Mavişehir ortalamasının altında. Diğer projeler ile karşılaştırırken net m2 üzerinden değerlendirmenizi istiyorlar çünkü çoğu projenin yaptığı gibi brüt m2’leri eklememişler.
– Fatih bey çok güler yüzlü ve samimi. İşin zorluğunun ve keyfinin farkında.
– Abdülkadir Gültekin bey sandığımdan çok daha genç. Her gün şantiyedeymiş ve Dilek hanımdan duyduğuma göre çok titizmiş. Bu titizlik tanıtım ofisinden de anlaşılıyor.
– Abdülkadir bey de İzmir’li müşterilerin İzmir’li müteahhitlere sahip çıkması gerektiğini söylüyor. İstanbul’lu büyüklerin İzmir’e gelmelerinin çok zor olduğunu, İzmir piyasasının zor ve kendine has olduğunu belirtiyor. Kendisine tamamen katılıyorum.
– Dairelerin yarıya yakını satılmış. Tanıtım ofisindeki kalabalığa bakılırsa diğer yarısı da yakında gider.
– Eğer Mavişehir’den ev almayı düşünüyorsanız Modern’i kesin ziyaret edin.
Nazik davetleri ve misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Yolları açık olsun.

http://www.flickr.com/apps/slideshow/show.swf?v=71649

“Mavişehir’in Modern yüzü – Mavişehir Modern!” için 3 yanıt

Serdar Bey;mavişehir modern hakkındaki yorumunuzu eşime gönderdim..hadi gidip alalım o daire satılmamışsa diyor 🙂 bize yine m.modern yolu gözüktü galiba..

Bir kış daha bekleseniz nolur ki? bu sitede senelerce yaşayacaksınız. Bence inşallah acele edip ince işlerdeki kaliteyi düşürmezler.

mavişehir modern den ev sahibi olursam bir kışı daha kendi evimde geçirmek zorunda kalacağım.Belki de bu hızla kışın girişinde bile erken teslim yapabilirler ama benim için tek sıkıntı bu..İstediğim daireyi bile seçmiştim belki de satılmıştır..Almadığım için inşallah çok pişman olmam.Genel kalitenin gerçekten üstünde bir proje..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.