Kategoriler
Genel

Yine Kalp Kırdım – Özzümrüt Sitesi!

Geçen sene emlakkulisi.com’da Güzelbahçe Özzümrüt sitesi ile ilgili bir soru almıştım.
Özzümrüt sitesi Çeşme otobanında Güzelbahçe çıkışından hemen sonra sağda tepede gördüğünüz yeşil villaların olduğu site.
Soruya cevabım gereksiz sert olmuş ve amacını aşmış; bunun farkına dün yine emlakkulisi.com’da kooperatif başkanından aldığım soruyu görünce vardım. Kendilerini fikirlerimle üzdüğüm için özür diliyorum. Kendileri beni verdiğim cevaptan dolayı mahkemeye vermek istiyorlar. Ben de hemen işlemlere başlamalarını söyledim!
Emlakkulisi.com’da veya bu sayfada yazdığım herşey benim fikrimdir ve kimseyi incitmek veya zarar vermek amacıyla yazılmamaktadır. Sanırım bazen yaptığım yorumların her ne kadar ben projeyi beğenmesem de orada yaşamayı seçmiş kişi ve aileleri incitebileceğini düşünmüyorum. Bu sebeple Özzümrüt sitesi hakkında yaptığım yorumu emlakkulisi.com’dan kaldırdım.
Benim zevkime uymayan bir proje illaki kötü bir proje değildir! Herkes kendi kararını verir. Ben kendi kendime emlak gurmesi sıfatını takmış biri olarak kimseden onay almak zorunda da değilim; ama bu demek değil ki buradan düşman edinmeye ve insanları üzmeye çalışıyorum.
Bu gerçeğin farkına varmama yardımcı olan Banu’ya da teşekkür ediyorum.
Eğer Özzümrüt’çüler siteleri hakkında bir yazı gönderirlerse burada yayınlarım.

“Yine Kalp Kırdım – Özzümrüt Sitesi!” için 3 yanıt

slm. ben sizin fikirlerinize önem veren biri olarak, güzelbahçe özzümrüt sitesi hakkındaki düşüncelerinizi mutlaka öğrenmek istiyorum… başkanı kızdırdı diye kaldırmamanız gerekirdi… bence bu daha doğru olur… teşekkürler..

Daha önce yaptığım yorum biraz fazla suçlayıcıydı. Siteyi görmüş herkes zaten o tepenin üzerinde ne kadar garip durduğunu, inşaat kalitesini vs… biliyor. Alanları da üzmemek için yorumları kaldırmıştım.

slm… siz burda insanları bilgilendirip, aydınlatıyorsunuz, bunun neresi kötü bişey ki? bunu yapmadıktan sonra burası amacına hizmet etmemiş olur… sizden ricam burası hakkındaki görüş, öneri ve yorumlarınızı benimle paylaşırsanız sevinirrim… buna çok ihtiyacım var… teşekkürler… [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.