Kategoriler
Emlak Siteleri

Emlak Gurmesi Yeni Yüzüyle Karşınızda!!!

2012′de yol göstericim olarak belirlediğim 3 kelime olan Basit, Anlayışlı ve Güzel’in ilk uygulaması olarak Emlakgurmesi.com’u yeni yüzüyle huzurlarınıza sunuyorum.

Güle güle kullanın efendim…

“Emlak Gurmesi Yeni Yüzüyle Karşınızda!!!” için 15 yanıt

HAYIRLI OLSUN SERDAY BEY, SİTENİZİN BU HALİYLE ÇOK DAHA KULLANIŞLI OLDUĞUNU BELİRTMEK İSTERİM…

Bence de Dilek hanım 🙂 Umarım işinize yarar ve çevrenize de sayfamızdan bahsedersiniz.

<>
* Basit, olmus mu? Olmus.
* Anlayisli, olmus mu? Anlasilan demek istediniz herhalde. Kullanisli da diyebiliriz.
Anlasilan/Kullanisli olmus mu? Olmus galiba. Kullandikca gorecegiz.
* Guzel, olmus mu? Bilemedim.
– <> konusunda Serkan Bey’e katiliyorum.
– Kac Paralik Ev Alabilir siniz? Basligini simgeleyen, 2+2=4 isleminde arti (+) degil, carpi (x) isareti olmali. Iki kere iki dort eder, diye soylenen bu sozde, Kere’nin karsiligi carpi (x) isaretidir. Bir de; sonucu (4) yazmasaniz daha iyi, daha manali olurdu. 4’un yerine soru (?) isareti cok daha uygun olur. Cunku, herkesin hesabi bir olmaz. Cunku, 2 tane 2 her zaman 4 etmez. Mesela 22 de edebilir. 🙂
VE:
Tum cabalariniz icin, size, her zaman TESEKKUR ediyorum Serdar Bey.

– Basit: sayfada ıvır zıvır yok. kullanıcıyı ilgilendirmeyen reklamlar, bilgiler vs.. yok
– Anlayışlı: Sayfaya gelen okuyucuyu daha iyi anlamaya çalışan bir hale geldi. bu sayfaya kim, ne bulmaya, ne yapmaya gelir, nasıl kullanır vs…
– Güzel: ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça 🙂
– 2+2 =4: Pess yani Cevriye hanım, dikkatinize bayıldım :). Ama, 2+2 her zaman 4 eder. 4 etmez diyecek kadar kafası karışana da ben yardım edemem. (2 tane 2’ye yorum yapmıyorum :))
Sayfayı her daim takip ettiğiniz için ben teşekkür ederim. Sayfamızı arkadaşlarınıza duyurmanız benim için en değerli teşekkür olacaktır.

Hayırlısı olsun. Herşeyin yenisi enerji olarak olumlu etki yapar, değişiklik çoğu zaman iyidir. Serkan Bey’in yorumuna katılıyorum, beyaz rengin yoğunluğu hakkında. Facebook eklentisi de güzel olmuş. Kim olduğumu hemen tanıdı :))))) Güzel günlerde kullanalım… Selamlar…

Teşekkürler. Hepinizin ekranı cam gibi mi yahu??? Bende hiç de o kadar parlamıyor!! Söndürelim bakalım biraz 🙂

Yeni tasarımınız hayırlı olsun Serdar Bey. Emlak kulisindeki sıkıntıdan dolayı bir süredir okuyamıyorduk yazılarınızı. Sanırım oradaki sorun da hallolmuş. Yorumlarınızı yeniden okumak iyi geldi. Özlemişiz.. 🙂
Bu arada sitenin yeni tasarımı oldukça sade ve güzel. Ama fazla beyaz oluşu gözü yoruyor bence. Belki fondaki beyaz rengi biraz daha kırabilirsiniz?

Selamlar.

Teşekkürler 🙂 Benim ekranda o kadar parlamıyor ama ekran ayarımla ilgili olabilir. Söndürelim bakalım biraz 🙂 Teşekkürler.

Teşekkürler Asım bey 🙂 Sizden İzmir’de ev ararken başınızdan geçenler ile ilgili samimi bir yazı bekliyorum, müsait olduğunuzda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.