Kategoriler
Emlak Kulisi

asım bozalan  Emlak Kulisi üzerinde sormuş

asım bozalan :serdar bey öncelikle daha evelki soruma yanıt verdiğniz için teşekkür ederim.evim evka 5 te esentepe mahallesinde su deposu yanında. 99 m2 içinde hazır mutfak,pencereler pimapen,çelik kapı var.yeni boyalı 10 yıllık bina,dış cephe yeni boyalı 3.kat ve 3+1 bağımsız otoparkı ve 710 m2 bahçesi var manzara muhteşem 2 taraflı balkon ile bir taraf denize bir taraf dağa doğru bakıyor,binanın önünden egekente bağlanan yol geçiyor.bu durumda dairemizin değeri ne olabilir,kirası ne olabilir.ayrıca satmamı tavsiye edermisiniz.teşekkür ederim.

Serdar Dağıstan : 
Yeri çok iyi anladım. Eğer oturuyorsanız ve memnun değilseniz tabii ki satınız; eğer kiraya verdiyseniz ve başka bir yatırım yapmak istiyorsanız, aldığınız kira bedelinin 15 senelik getirisine satabiliyorsanız satın, yoksa bekleyin. Dairenizin şu anki değerini çevredeki emlakçılardan öğrenebilirsiniz ama bölgeyi çok iyi bildiğim için benim tahminim 100.000 TL civarı olur. Kira da 600 TL civarı olur, eğer doğalgaz var ise.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kategoriler
Emlak Kulisi

asım bozalan  Emlak Kulisi üzerinde sormuş

asım bozalan :evka 5 te 31 3kat bir dairem varşu anki piyasa fiyatı nedirkira olarak kaç lira civarındadır.satmamı önerirmisiniz.

Serdar Dağıstan : 
Asım bey, daireniz kaç m2?, içi ne durumda?, kaç senelik bir bina?, otoparkı var mı?, manzarası var mı?… Evka-5 çevredeki yol, kavşak, üniversite vs… yatırımları ile değerlenen bir bölge ama eğer eviniz eski, bakımsız, manzarasız vs… ise bölgedeki gelişmenin sizin evinizin değerine pek katkısı olacağını sanmıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.