Kategoriler
Konut Projeleri

Adlon Residence’ın Twitter takipçileri Bodrum’da tatil kazandı!

Yaşam kalitenizi yükselten BB Group Homes’un, Bodrum Tuzla Koyu’nun huzur veren manzarasına ve geniş bahçelerine sahip Adlon Residence projesi için sosyal medya kullanıcılarına özel düzenlediği kampanyanın kazananları belli oldu

Yaşam kalitenizi yükselten BB Group Homes’un, Bodrum Tuzla Koyu’nun
huzur veren manzarasına ve geniş bahçelerine sahip Adlon Residence
projesi için sosyal medya kullanıcılarına özel düzenlediği kampanyanın
kazananları belli oldu

Yaşam kalitenizi yükselten BB Group Homes’un, Bodrum Tuzla Koyu’nun huzur veren manzarasına ve geniş bahçelerine sahip Adlon Residence projesi için sosyal medya kullanıcılarına özel düzenlediği kampanyanın kazananları belli oldu. Facebook üzerinden Adlon Residence sayfasını beğenen ve haberlerini paylaşan; Twitter’da ise projenin takipçisi olup iletileri retweet eden ve Adlon hashtag’i ile bahsedenler arasından en çok paylaşım yapan, Çiğdem Öztürk, Levent Us ve Ali Gülyaprağı, Bodrum’un eşsiz güzelliğinde tatil fırsatı kazanan isimler oldu.


Beş yıldızlı sosyal yaşam alanları ve SPA Merkezi

Adlon Residence’ın sosyal alanları içinde; golf sahası, fitness, aerobik, basketbol, voleybol, tenis, golf, havuz ve yüzme alanları yer alıyor. Çocuk havuzu, açık yarı olimpik büyük havuzu, tüm hava şartlarına uygun kapalı havuzu ve ayrıca her bloğun önünde özel havuzu bulunuyor. Özenle tasarlananAdlon Residence SPA Merkezi’nde; buhar odasından saunaya, masajlardan canlandırıcı yüz tedavilerine kadar çok çeşitli hizmetler bir arada sunuluyor. SPA Merkezi’nin içinde ayrıca ısıtmalı kapalı yüzme havuzu yer alıyor.


Kişiye özel concierge hizmetleri

Milas-Bodrum Havaalanı’na 10 km mesafedeki merkezi lokasyonu ile fark yaratan Adlon Residence concierge hizmetleri ile konut sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. Konut sakinlerinin tüm ihtiyaçlarında kişisel asistanlık hizmeti veriliyor. Concierge hizmetleri ile havaalanında karşılanma, shuttle, günlük kişisel alışveriş, kuru temizleme, bagaj taşıma, yol durumunu, adres bilgisi, sinema seansları, restoran rezervasyonu, golf organizasyonu, gezi ve tur önerileri ve rezervasyonu, veteriner danışmanlığı ve özel şoför hizmeti gibi her konuda hizmet veriyor.

Adlon Residence’a 444 25 94 numaralı telefondan ya da www.adlonresidence.com internet adresinden ulaşmak mümkün.

Kaynak: http://www.hurriyetemlak.com/adlon_residence%e2%80%99in_twitter_takipcileri_bodrum%e2%80%99da_tatil_kazandi!/emlak-yasam-sektorden-haberler/DoxwWGzZ51k=/Ks1koaHZTSk=

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.