Kategoriler
Konut Projeleri

Arma Business’ta metrekaresi 2 bin 200 TL’ye! Ramazan kampanyası!

Okkalar İnşaat, İstanbul Kurtköy’deki prestij projesi Arma Business&Life’ta yaklaşan Ramazan ayını özel bir kampanya ile karşılıyor
Arma Business'ta metrekaresi 2 bin 200 TL'ye! Ramazan kampanyası!

Ev sıcaklığının yaşanacağı bir ofis ya da ofis ortamında bir ev sahibi olmak isteyenler Arma Business&Life’ta sunulan imkanlarla 11 ayın sultanı olan bu özel ayın bereketinden yararlanabilecekler. Bol seçeneğin sunulduğu kampanyada isteyen herkes, ekonomik koşullarına uygun ödeme imkanlarıyla Kurtköy’ün en merkezi noktasındaki projeye yatırım yapma imkanına sahip olacaklar.

Ramazan ayının “11 ayın sultanı” olmasından ve 11’in hikmetinden hareketle kurgulanan kampanyada, peşin alımlarda yüzde 11 indirim uygulanacak. Kampanyada Okkalar İnşaat’ın kendi finansal gücüyle kendi bünyesinde oluşturduğu ödeme sistemiyle, halen 24 ay vadeli olan sıfır faizli ödeme imkanı, 11 ay daha artırılarak 35 aya çıkarılıyor. Şirket ayrıca, kredili alım yapanların peşinat ödemesini ise 11 ay sonraya öteliyor.

Bereketli bir ay olarak Ramazan’a özel hazırlanan ve 15 Temmuz 2012 tarihinde başlayacak yılın fırsat kampanyası Ramazan ayı sonuna kadar devam edecek.

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, Ramazan ayının paylaşma, yardımlaşma ve toplumsal bağların kuvvetlendiği bir ay olduğunu belirterek, bu yönüyle diğer tüm aylardan daha özel ve bereketi simgeleyen bir ay olduğuna dikkat çekti.

“11 Ayın Sultanı Ramazan’da 11’in hikmetini kampanyamıza yansıttık” diyen Mahmut Okka, Okkalar İnşaat olarak kendilerinin de Ramazan kampanyası ile fiyatları ve ödeme koşullarını esnettiklerini ifade etti. Okka, ev-ofis konseptinin seçkin bir örneği olan ve lokasyonuyla önemli bir yatırım imkanı sunan Arma Business&Life’ta herkese uygun ödeme fırsatı yarattıklarını söyledi.

Ramazan ayının bereketli bir ay olduğunun altını çizen Okka, “Bu bereketin konut satın almak isteyenlere de yansımasını arzu ettik. Bu özel kampanya ile Ramazan’ın daha bereketli geçmesine katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Arma Business&Life’ın, bölgenin değişen ihtiyaçları ve büyüme trendi dikkate alınarak ev-ofis konseptinde geliştirilen bir proje olduğunu ve bölgedeki çalışma yaşamına farklı bir dokunuş getireceğini belirten Okka, Arma Business&Life’ın ev-ofis sahibi olmak isteyen bireysel yatırımcılar kadar kurumsal yatırımcılar ve özellikle de konaklama bütçesi yüksek şirketler için son derece cazip yatırım fırsatları sunduğunu vurguladı. Okka, “Projeyi, site dışına çıkmadan bütün sosyal ihtiyaçların giderilebileceği bir konseptte hazırladık. Arma Business&Life, her türlü sosyal ihtiyacın karşılanabildiği bir yaşam alanı olacak” şeklinde konuştu.

Yüksek gelişme potansiyeliyle İstanbul’un parlayan yıldızı olarak değerlendirilen Kurtköy’ün en işlek caddesi üzerinde ve tam merkezi noktasında bulunan Arma Business&Life’ta fiyatlar 137 bin liradan başlıyor. Stüdyolardan 3+1 dairelere kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı projede büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen 264 bağımsız bölüm bulunuyor.

Teslimatın Aralık 2013’de yapılacağı proje 14 bin metrekarelik alana kuruluyor. Bu alanın 11 bin metrekaresi, yani yaklaşık yüzde 80’i ise yeşil alandan oluşuyor. 30 milyon liralık yatırımla inşa edilen Arma Business&Life’ta metrekare birim fiyatları 2 bin 200 lira ile 3

bin 100 lira aralığında değişiyor.

Arma Business&Life, Viaport Alışveriş Merkezi’ne 3,5 km, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalanı’na 2 km, Teknopark’a 1,5 km, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 4 km, TEM otoyoluna 4 km, E-5 otoyoluna 7,5 km, tren istasyonuna 8,5 km, Pendik Marina’ya ve deniz ulaşımına 9 km mesafede.

İnşaatı tüm hızıyla süren Arma Business&Life, konut ve iş yaşamının birlikte kullanılabileceği esnek yapısı ile doğru proje karması olarak

yatırımcıların hizmetine sunuluyor. Arma Business&Life projesinde net 3 metre kat yüksekliğine sahip ev-ofisler ferah ve rahat bir ortam sağlıyor. 

0216 702 17 84

 

http://www.okkalar.com

 

http://www.armabusinesslife.com/

Kaynak: http://emlakkulisi.com/arma-businessta-metrekaresi-2-bin-200-tlye-ramazan-kampanyasi/129389

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.