Kategoriler
Konut Projeleri

Foresta Sarıyer Evleri’nde 210 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Güvenilir konutların markası Turyapı, Foresta Sarıyer ile doğa içinde, sağlam ve konforlu yaşam merkezi sunuyor. Projede fiyatlar 210 bin liradan başlıyor

Foresta Sarıyer Evleri'nde 210 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Sağlam, zamana dayanıklı ve yaşanabilir kaliteli mekanlar üreten Turyapı, Sarıyer’de doğa içinde, sakin ve konforlu bir yaşamın adı olan Foresta Sarıyer’i hayata geçiriyor. Metropol için doğal yaşam ayrıcalığı sunan Foresta Sarıyer Evleri, modern yaşamın tüm gereksinimlerine ev sahipliği yapıyor. Projeden ev fiyatları 210 bin liradan başlıyor, 465 bin liraya kadar yükseliyor. 

Özellikle 1. derecede deprem bölgesi olan merkezlerde modern yöntemlerle hayata geçirdiği konutlarla adından söz ettiren, 1999 depreminde ağır hasar gören İzmit’te inşa ettiği Yuvam Akarca Konutları’nın hiçbir hasar görmemesiyle sağlamlık ve kalitesini kanıtlayan Turyapı, Sarıyer’in en doğal ortamında hayata geçirdiği Foresta Sarıyer ile İstanbullulara gerçek doğal yaşamı armağan ediyor.

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü’ne komşu konumu ve Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına yakınlığının yanı sıra bölgenin sağlam, şık ve prestijli yaşam merkezi olarak öne çıkan Foresta Sarıyer, sakinlerine doğal bir ortamın keyfini yaşatmaya hazırlanıyor. 

Bugüne kadar İstanbul, Ankara, İzmit ve Zonguldak illerinde 4000’in üzerinde konutun inşasını tamamlayıp sahiplerine teslim ettiklerini belirten Turyapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpçu, Foresta Sarıyer’in bulunduğu sağlam zeminin yanı sıra modern teknolojinin tüm imkanlarını kullanan Turyapı kalitesiyle yaşam merkezinin çifte güvence, çifte sağlamlık üzerinde yükseldiğinin altını çiziyor. 

İstanbul’da betona yenilmemiş ve insan eli en az değmiş en doğal ortamında yer alan Foresta Sarıyer, unutulmaya yüz tutmuş doğal bir yaşam tarzını yeniden hayata katıyor. Yaşam alanı içinde yer alan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.

Doğa ile içiçe konforlu bir yaşam merkezi olan Foresta Sarıyer’de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. Tüm bloklarda çatı dubleksi bulunan Foresta Sarıyer’de geniş ufuklu teras keyfi de yer alıyor. Bununla birlikte, İstanbul ölçeğinde 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı ‘çifte güvenlik’ avantajı sağlıyor.

    

Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ulaşımı Foresta Sarıyer’e en elverişli konumlarda yer alıyor. Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer’in Maslak’a ve Rumeli Feneri’ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları’na ve İDO Sarıyer İskelesi’ne ise beş dakika mesafede bulunuyor.

Foresta Sarıyer’in Koç Üniversitesi öğrencileri ve öğretim görevlileri için de son derece avantajlı olduğunu ifade eden Turyapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpçu, ayrıcalıklı bir yaşam merkezi olan Foresta Sarıyer’den kira öder gibi ev sahibi olmanın mümkün olduğunu, bu kolaylığı tercih eden öğrenci ve öğretim görevlilerinin birkaç yıl içinde ev sahibi olabilecekleri gibi tamamlandığında yüzde 100 değerlenecek karlı bir yatırıma imza atacaklarının altını çiziyor.

0212 342 01 50

http://www.foresta.com.tr

Kaynak: http://emlakkulisi.com/foresta-sariyer-evlerinde-210-bin-liradan-baslayan-fiyatlarla/130179

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.