Kategoriler
Konut Projeleri

Gölmahal Villaları 1.295.000 $’a

Gölmahal Villaları, sitede kurulan rüzgar tribünü ile kendi elektriğini kendisi üretiyor.
Gölmahal Villaları 1.295.000 $'a

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece göl kenarında yapılan lüks yaşamın yeni adresi Gölmahal Villaları, enerji tasarrufunda da iddialı. Akıllı ev sistemi ile donatılmış villalar ısıtma, soğutma ve su sistemlerinde minimum enerji kullanımı ile dikkat çekiyor.

Türkiye’de pek çok ilke imza atan Gölmahal Villaları, standart binalara göre %30 ile %50 gibi ciddi oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor. Büyükçekmece gölü etrafında yapımı devam eden Gölmahal Villaları, sitede kurulan rüzgar tribünü ile kendi elektriğini kendisi üretiyor. Her villada bulunan güneş enerjisi panelleri ile ise, sıcak su bedelsiz elde ediliyor.  

Atık su arıtma tesisi ile özel tasarımlı çatılardan gelen yağmur suları, biyolojik arıtmaya tabi tutuluyor. Arıtılarak geri dönüşümü sağlanan sular, yeniden kullanıma veriliyor.  Her villanın çatısında bulunan güneş kolektörleri ile de herhangi bir maliyet olmaksızın sıcak su sağlanıyor.

Doğalgaz kullanılmayan Gölmahal’de ısınma, ısı pompası ile sağlanıyor. Dolayısıyla çevreye karbon salımı yapılmıyor ve çevre kirliliği yaratılmıyor. Isı pompası yazın da villalarda serinletmeyi sağlıyor. Gölmahal’de ayrıca, merkezi klima ve fan coil sistemi de yer alıyor.

Evdeki çatıdan bodruma kadar inen iç bahçe ile, tüm evde maksimum gün ışığından faydalanılabilen villalarda, ses ve ısı yalıtımı, çatı ve temel izolasyonuna da son derece dikkat ediliyor.

Gölmahal Villaları, Ayrıcalıklı Bir Yaşamın Kapılarını Açıyor.

Gölmahal Villaları, 92.470 metrekarelik bir alanda sadece 38 özellikli villadan oluşuyor. Dört mevsim yaşanılabilen Villalar, büyük bahçeleri ve her eve ait müstakil havuzları ile sakinlerine konforlu bir yaşam sunarken, göl manzaralı muhteşem konumları ve farklı mimarileriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’nin ödüllü mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu tarafından titizlikle tasarlanan Gölmahal Villaları, doğaya saygılı duruşu ile de fark yaratıyor.

Akıllı ev otomasyon sistemine sahip olan villalar, sahiplerine yaşamı kolaylaştırıcı birçok detay ve konfor sunuyor.

Sahip olduğu özelliklerle ayrıcalıklı ve heyecan dolu bir yaşamın kapısını açan Gölmahal Villaları’nda 10.000 metrekarelik ortak kullanım alanında 3 tenis kortu, 2 açık -1 kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı sauna, buhar banyosu, fıtness salonu, oyun parkı, restoran ve kafesi bulunan bir de sosyal tesis yer alıyor.

Ayrıca, 3.000 metrekarelik alanda içinde süs havuzu bulunan rekreasyon alanı, site ortasında gölet, jeneratör, su deposu,artezyen kaynağı ve yangın hidrantları da bulunuyor.

Mart 2013’de teslim edilecek olan Gölmahal Villaların fiyatları büyüklüklerine göre 1.295.000 $ ile 1.495.000 $ arasında değişiyor.
 

 

Kaynak: http://www.milliyetemlak.com/haber/Golmahal-Villalari-1295000-a/haber.html?haberID=12201

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.