Kategoriler
Konut Projeleri

Home Aves inşaatında son durum! 1+1 evler 155 bin TL!

Home Aves’te kapalı otopark ve kapalı yüzme havuzunun tamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde normal katların yapımına başlanacak
 Home Aves inşaatında son durum! 1+1 evler 155 bin TL!

Kavi Yapı’nın İstanbul’un ulaşım olarak en değerli bölgelerinden biri olan Güneşli’de hızla inşaatına devam ettiği Home Aves’te kapalı otopark ve kapalı yüzme havuzunun tamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde normal katların yapımına başlanacak. Türkiye’nin ilk kuş temalı projesi olan Home Aves ayrıca aynı lokasyona sahip olan diğer projeler arasında en uygun metrekare fiyatlı proje olma avantajına da sahip.Kavi Yapı, gerek mimarisi, gerekse sosyal donatıları ile bölgeye ayrıcalık katacak olan Home Aves projesini 2013 Aralık ayında hak sahiplerine teslim edecek.

Özellikle Atatürk Havalimanına yakınlığından dolayı İstanbul dışında ikamet eden fakat iş nedeni ile İstanbul’a sıklıkla  gelme durumda olan kişilerin talebi neticesinde stüdyo dairelerin tükenmek üzere olduğu Home Aves’te aynı şekilde 3+1 dairelerinsatışıda tamamlanmak üzere.

Yaz kış kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu,Fitness,Sauna,Finhamamı,Daire büyüklüğünde kat bahçeleri,Barbeküterasları,meyvabahçesi,hobibahçesi,Basketbol ve tenis kortu,kamelyalar ve projenin konseptine ismini veren Garden Aves yani kuş bahçesinin bulunduğu Home Aves’te 1+0 Stüdyo,1+1,2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Home Aves’te daire fiyatları ise şu şekilde;

1+0 Stüdyo daireler 105.000 TL’den,

1+1 Daireler 155.000 TL’den,

2+1 Daireler 255.000 TL’den,

3+1 Daireler ise 420.000 TL’den başlıyor.

Ayrıca firma anlaşmalı bankaları olan Akbank,Finansbank,Türkiye Finans ve Kuveyt Türk ile 120 aya kadar esnek ödeme modelleri ile konut kredisi kullandırıp,dairenin kat irtifaklı tapusunu hemen verebiliyor.

Satış ofisi : 0212 503 28 37

www.homeaves.com

Kaynak: http://emlakkulisi.com/home-aves-insaatinda-son-durum-11-evler-155-bin-tl/128164

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.