Kategoriler
Konut Projeleri

Home Aves’te 105 bin TL’den başlayan fiyatlarla!

Bir Gürbaşlar Grup kuruluşu olan Kavi Yapı’nın İstanbul’un gelişen bölgesi Güneşli’de başladığı Home Aves projesinin inşaatı son hızla devam ediyor
Home Aves'te 105 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Atatürk Havalimanı’na ve Basın Ekspres Yolu’na yakınlığı ile önem kazanan bölgede yükselen Home Aves, özellikle şehir dışında yaşayan ve iş nedeni ile sıklıkla İstanbul’a  seyahat yapmak zorunda olan kişilerin tercih ettiği 1+0 stüdyo dairelerden, geniş ve ferah dairelerde yaşamak isteyen ailelere hitap eden 3+1 dairelere kadar 8 farklı daire seçeneği sunuyor. Kaliteden kesinlikle taviz vermeyen  ve otoparkların tamamının kapalı olarak inşa edildiği projede ayrıca yaz kış kullanılabilir kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu,Fin hamamı, hobi bahçesi, kat bahçeleri, barbekü terasları ve meyva bahçeleri de bulunuyor.

Hemen tapu teslim avantajına sahip olan Home Aves projesinde 41 metrekarelik 1+1 daireler 105 bin TL’den, 65 ila 69 metrekarelik 1+1 daireler 155 bin TL’den, 103 ila 107 metrekarelik 2+1 daireler 255 bin TL’den, 172 metrekarelik 3+1 daireler 420 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Kavi Yapı müşterilerine  anlaşmalı bankaları olan Akbank, Finansbank, Türkiye Finans ve Kuveyt Türk ile birçok esnek ödeme şekilleri ile kredi kullanma imkanı da sunuyor.

Home Aves projesi , bölgedeki iş merkezlerinin yoğun olarak bulunması ve Atatürk Havalimanına yakınlığı özelliği dikkat çekiyor.

0212 503 28 37

http://www.homeaves.com

Kaynak: http://emlakkulisi.com/home-aveste-105-bin-tlden-baslayan-fiyatlarla/129561

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.