Kategoriler
Konut Projeleri

Karden Avenue Residence’ta teslimler Ağustos’ta! 179 bin TL’ye!

Karden İnşaat’ın Beylikdüzü’nde inşa ettiği ilk residence projesi Avenue Residence’ta teslimatlar Ağustos ayında yapılacak
Karden Avenue Residence'ta teslimler Ağustos'ta! 179 bin TL'ye!

Bölgede yer alan 224 daire ve 27 dükkanda oluşan Avenue Residence, merkezi konumu metrobüs hattına yakın oluşu ile gerçek bir yaşam merkezi olmaya aday. Projede yer alan kapalı yüzme havuzu, fitness, çocuk oyun odası, çatı katında yer alan eşsiz manzaralı Roof Cafee ve lobby girişi ile tüm beklentilerinizin ötesinde bir yaşam sunacak.

Daire alan müşterilerine Tema vakfı ile geliştirilen işbiriliği çercevesinde sertifikalı ağaç dikimi gerçekleştiren Karden inşaat müşterilerine İzmir Hatıra ormanında unutulmayacak bir hediye veriyor. Avenude Yönetim Emin Ellerde “İSS“ 

İnşa sürecinde bütün kalite standartlarını göz önünde bulunduran Avenue Rezidans’ta bina yönetimi de profesyonellere teslim edildi. Tesis yönetimi konusunda dünyanın lider şirketleri arasında yer alan Danimarkalı ISS ile anlaşan Karden İnşaat, bu anlaşmayla müşteri memnuniyetinin en üst seviyelerde tutulduğu kaliteli bina yönetimi sürecini sağlayacak. ISS, temizlikten güvenliğe, haşere kontrolden catering’e, çağrı merkezi yönetiminden entegre tesis yönetimine kadar pek çok konuda 1901 yılından bu yana hizmet veriyor.

Karden İnşaat’ın, TÜYAP’a 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede inşa ettiği, güney ve doğu cephesinden liman gören eşsiz manzarası, iş ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla göz dolduran projesi Avenue Residence’de yaşam başlıyor.  

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendine görev edinen Karden İnşaat, projeden daire alan tüm müşterilerine daire içerisine kurulumu yapılmış ve kullanılmaya hazır klima hediye ediyor.

Son 24 konutun bulunduğu Karden Avenue Residence projesinde ev fiyatları 179 bin TL’den başlıyor, 299 bin TL’ye kadar yükseliyor. Avenue Residence projesinde daireler banka kredisine uygun durumda.

444 61 10

http://www.avenueresidence.com

Kaynak: http://emlakkulisi.com/karden-avenue-residenceta-teslimler-agustosta-179-bin-tlye/130684

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.