Kategoriler
Konut Projeleri

Sarphan Finans Park yüzde 100 prim yapacak! 1+1 630 bin TL!

Sarphan Finans Park’ın tamamlandığında yatırımcısına yüzde 100 kazanç sağlayacağına kesin gözüyle bakılıyor
 Sarphan Finans Park yüzde 100 prim yapacak! 1+1 630 bin TL!

Türkiye’nin yeni finans merkezinin tam kalbinde olması nedeniyle yatırım açısından bölgenin 1 numaralı gayrimenkulü olarak öne çıkan Sarphan Finans Park’a uluslararası iş çevreleri ve yatırımcılar yoğun ilgi gösteriyor. Sarphan Finans Park’ın tamamlandığında yatırımcısına yüzde 100 kazanç sağlayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Sarp Group’un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park; iş dünyasına dev fırsatların kapısını açmak için tasarlanan ve bölgenin tam kalbinde yer alan özel bir proje olarak öne çıkıyor. Bölgenin değerine değer katan ve Ataşehir’i yalnızca İstanbul’un değil, Avrupa’nın da en hızlı değerlenen merkezi konumuna yükselten Sarphan Finans Park, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin yer almak için birbirleriyle yarıştığı ilk ve tek iş ve yaşam merkezi olarak benzeri görülmemiş avantajları beraberinde getiriyor. 

Yabancıya satışlar hızlandı

Yabancı yatırımcılara satışların hız kazandığını belirten Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, Sarphan Finans Park Avrupa kıtasının en karlı projelerinin başında geldiğini, özgün mimari yapısı, inşaat kalitesi ve iç mekan malzeme seçimi özellikleriyle de iş çevrelerine ve yatırımcılara prestijli bir ortam sunmaya hazırlandıklarını ifade ediyor.   

Yatırımcı da ödülü alacak

2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi’nde “Beş Yıldızlı Avrupa’nın En Prestijli Projesi”, 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edilen Sarphan Finans Park, standartları zirveye taşıyan yaşam ve iş merkezi olarak tanımlanıyor. 

İlklere imza atan ultra modern yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park’ta, lüksün sınırlarını zorlayan beş yıldızlı konfor düzeyinde residence, finans ve ekonomi dünyasının merkezinde yer alan beş yıldızlı statüye sahip ofis alanları ve her türlü konforu sunan beş yıldızlı bir otel yer alacak. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapacak olan AVM ise Sarphan Finans Park sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak her türlü imkanı sunuyor olacak. 

Toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis’te 4 kat otopark, lobi, resepsiyon, her türlü teknik donanıma sahip ofisler, süs havuzu, ön ve yan cephelere bakan ofislerde teraslar ve kat bahçeleri, panoramik asansörler, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı bulunuyor. Kat bahçelerine açılan ofis katlarının ferah bir iş ortamı yarattığı, toplam 123 ofisten oluşan Sarphan Finans Park Ofis, iş ve ekonomi dünyasının tam kalbinde olmanın avantajlarını beraberinde getiriyor, şirketlerin değerine değer katmayı hedefliyor.  

Sarphan Finanspark projesinde 1 oda 1 salon evler 630 bin lira ila 650 bin liraya, 2 oda 1 salon evler 770 bin lira ila 900 bin liraya, 3 oda 1 salon evler 890 bin lira ila 1 milyon 430 bin liraya satılıyor.

444 4 733

www.sarphanfinanspark.com.tr

Kaynak: http://emlakkulisi.com/sarphan-finans-park-yuzde-100-prim-yapacak/128174

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.