Kategoriler
Konut Projeleri

Semerkand Line’de tapu teslimleri başladı! 221 bin liraya!

555 konut ve 95 mağazanın bulunduğu alışveriş merkezinden oluşan Semerkand Line’da daire sakinlerine ve dükkan sahiplerine tapuları verilmeye başlandı
Semerkand Line'de tapu teslimleri başladı! 221 bin liraya!

Beylikdüzü’nde Semerkand Yapı tarafından inşa edilen Semerkand Line’da tapu sevinci yaşanıyor. Sekiz blokta toplam 555 konut ve 95 mağazanın bulunduğu alışveriş merkezinden oluşan Semerkand Line’da daire sakinlerine ve dükkan sahiplerine tapuları verilmeye başlandı. Semerkand Yapı Genel Kordinatörü Neli Devidas, “Tapuyu öncelikli olarak peşin ödeme yapan ve banka kredisi kullananlar alıyor” dedi.

Temeli 2010 yılında atılan Semerkand Line’da hayatın önümüzdeki yıl mart ayında başlayacağını belirten Devidas, daha proje tamamlanmadan tapuları vermenin gururunu yaşadıklarını anlattı.

Neli Devidas, Beylikdüzü’nün en merkezi noktasında inşa edilen Semerkand Line ilgili olarak şunları söyledi: “Semerkand Line, sekiz blokta toplam 555 konut ve 95 mağazanın bulunduğu alışveriş merkezinden oluşuyor. 850 araçlık otoparkın yer aldığı Semerkand Line’da yılın 365 günü hizmet verecek sosyal tesis yer alıyor. Projede sadece site sakinlerinin yararlanabileceği açık ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra 2 bin 250 metrekare büyüklüğünde fitness center, çok amaçlı aktivite salonu ve satranç kulübü bulunuyor. Projede çocuklar için de bir kulüp yer alıyor.”

Beylikdüzü’nde inşa edilen Semerkand Line, E-5 Karayoluna, metrobüs durağına, okullara, dershanelere, belediyeye tam teşekküllü iki hastaneye yürüyerek 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Migros Alışveriş Merkezi’ne komşu olan Semerkand Line, Real Hipermarket’e yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne ve TEM bağlantı yoluna otomobille 5 dakika uzaktıkta. Semerkand Line, Atatürk Hava Limanı’na ise 15 dakikalık mesafede yer alıyor. 

Projede 1+1 daireler 221 bin lira ile 232 bin lira, 2+1 daireler 270 bin lira ile 320 bin lira, 3+1 daireler 450 bin lira ile 465 bin lira arasında değişiyor. 

0212 853 98 00   

http://www.semerkandline.com/

Kaynak: http://emlakkulisi.com/semerkand-linede-tapu-teslimleri-basladi-228-bin-liraya/128963

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.