Kategoriler
Konut Projeleri

Adapark’ta 6 ay sonra taşın 12 ay sonra ödemeye başla!

İstanbulluları özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan AdaPark’ta ev sahibi olanlar site içerisinde yer alan meyve bahçelerinden taze meyvelerini dalından kopararak yiyebilecek
 Adapark'ta 6 ay sonra taşın 12 ay sonra ödemeye başla!

Balıklı gölü ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayan AdaPark, nar, elma, kiraz, kayısı gibi ağaçlarla süslü meyve bahçeleriyle unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştıracak.  

Yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam alanı sağlayacak olan AdaPark, konforlu bir yaşam seçeneği sunuyor.

AdaPark ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor…

AdaPark size  yalnızca bir ev değil, yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor. AdaPark’ta zamanınızı su yolları ve göletler arasında doğayla iç içe geçirecek, bir iskelede güneşin batışını izleyeceksiniz.

Yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje, sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan AdaPark’ta, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay – bayan sauna, yüzme havuzları, bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla  spor, sağlıklı yaşamın ayrılmaz bir parçası. Açık ve kapalı oyun alanları, oyun gemisi, oyun evi, medya salonlarıyla AdaPark, çocuklarınız için bir eğlence cenneti. Üstelik tüm bu olanaklardan ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanabileceksiniz. Metroya yürüme mesafesinde yer alan AdaPark’ta ulaşım da oldukça kolay olacak.

Adapark’ta Peşinat Yok Taksit Yok ! 6 ay sonra taşın 12 ay sonra ödemeye başla!

Adapark’ta ‘’6 ay sonra taşın 12 ay sonra ödemeye başla’’ kampanyasında 120 ay vadede ilk 12 ay kredi taksidinizi biz ödüyoruz. Gelin kredinizi cazip kredi oranları ile şimdi kullanın, taksitlerinizi oturduktan sonra ödemeye başlayın.Projede fiyatlar 321 bin liradan başlıyor. 

Kaynak: http://emlakkulisi.com/adaparkta-6-ay-sonra-tasin-12-ay-sonra-odemeye-basla/131046

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.