Kategoriler
Konut Projeleri

Ay Işığı Vadi’de 160 bin liraya! Bayrama özel yüzde 11 indirim!

Demir İnşaat’tan Şeker Bayramı’na özel uygun fiyatlar ve ödeme koşulları konut alıcılarına sunuluyor…
 Ay Işığı Vadi'de 160 bin liraya! Bayrama özel yüzde 11 indirim!

İnşaat sektöründe 28 yıldır başarılı projelere imza atan ve Beylikdüzü bölgesine değer katan nitelikli konut projeleriyle dikkat çeken Demir İnşaat, Ramazan ayına özel olarak düzenlediği kampanyayı bayram sonuna kadar uzatıyor. Ayışığı Vadi Evleri projesinde Ramazan boyunca geçerli olan yüzde 11 indirim, peşinatı 11 ay erteleme ya da 11 ay içerisinde ödeme seçeneklerinin bulunduğu kampanya ile Demir İnşaat, Şeker Bayramı’nda konut sahibi olmak isteyenlere de çifte bayram yaşama fırsatı sunuyor. 

İnşaatının yüzde 70’i tamamlanan ve Mayıs 2013’te sahiplerine teslim edilecek olan Ayışığı Vadi Evleri’nin yüzde 75’i satıldı. Günden güne değer kazanan Beylikdüzü’nde konumlanan projeden hem yatırım hem de oturum amaçlı daire alanlar ise şu an yüzde 30 ila yüzde 40 arasında kâr elde etmiş durumda. Proje, Metrobüs hattının Beylikdüzü’ne kadar uzatılmasıyla birlikte daha da değer kazanıyor. Üstelik projede yaşam başladıktan sonra metrobüse ücretsiz servis uygulaması da olacak.

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Ramazan ayı süresince geçerli olan kampanyamıza gösterilen yoğun ilginin neticesinde kampanyamızı bayram süresince de sürdürmek ve ev sahibi olmak isteyenlere çifte bayram yaşatmak istedik. Peşin alımda yüzde 11 indirim ya da peşinatı 11 ay erteleme imkanı sunarak her ihtiyaca yönelik farklı seçeneklerle bir bayram armağanı olarak da ankastre beyaz eşyaları hediye ediyoruz.” diyor.

Ayışığı Vadi’nin yüzde 70’i yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılıyor

Ayışığı Vadi Evleri bünyesinde; çeşitli büyüklük ve özellikte 489 konut, zengin spor ve sosyal yaşam alanları, eğlence üniteleri, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor. Projenin yüzde 70’i yeşil alan, spor tesisleri ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Her blokta 1’inci ve 5’inci katlar arasında teraslı daireler yer alıyor. Sosyal tesisler içinde; hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı yer alıyor. Ayrıca basket ve voleybol sahaları, tenis kortu, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bulunuyor. Cafe, restaurant, sinevizyon salonu, bay-bayan kuaför, terzi, kuru temizleme, vale hizmetleri, oto kuaför ve özel market servisi ise diğer hizmetler arasında… Daire teslimlerinden sonra hizmete başlayacak olan site sakinlerine özel ücretsiz servisle ise metrobüsün yanı sıra alışveriş merkezlerine, markete kolayca ulaşım imkânı sunulacak.

Projede yer alan 1+1 konutlar, 160 bin lira ilâ 187 bin lira arasında; 2+1 konutlar, 234 bin lira ilâ 321 bin lira arasında ve 3+1 konutlar ise 300 bin lira ilâ 490 bin lira arasında değişen fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Ayışığı Vadi Evleri; bayramın ikinci gününden itibaren satış ofislerinde konut sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için Demir İnşaat’a 444 2 116 veya 0 (212) 853 70 70 numaralı telefonlardan ya da www.demirinsaat.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün.

Kaynak: http://emlakkulisi.com/ay-isigi-vadide-160-bin-liraya-bayrama-ozel-yuzde-11-indirim/132264

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.