Kategoriler
Konut Projeleri

Elit Grand Palas, rezidans ve ofis hizmetleri sunuyor!

Saray mimarisiyle Kurtköy’de inşa edilen Elit Grand Palas, iş dünyasına görkemli bir ofis hayatı ve ‘Elit Asistant Hizmetiyle’ VIP hizmet vaat ediyor
 Elit Grand Palas, rezidans ve ofis hizmetleri sunuyor!

Saray mimarisiyle inşa edilen, Elit Grand Palas, iş dünyasına görkemli bir ofis hayatı vaat ediyor. Aynı anda hem ofis hem konaklama amaçlı kullanılabilecek saray dairelerinde ‘Elit Asistant Hizmetiyle’ ev temizliğinden çocuk bakımına, kuru temizlemeden kişisel güvenliğe kadar özel rezidans hizmetleri de sunuluyor. Kurtköy’de Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1 kilometre mesafede inşa edilen Elit Grand Palas’ta daire sahiplerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği, teknolojik altyapıyla donatılmış tam 32 adet toplantı – seminer odası, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz saray daireleri, önemli toplantılarınızı, iş görüşmelerinizi organize edebileceğiniz Lounge hizmeti, Türkiye’nin ve dünyanın en önemli markalarının yer alacağı; misafirlerinize eşsiz lezzetler sunabileceğiniz restoran ve cafe alanları, fitness hocalarının eşliğinde spor faaliyetlerinizi yapabileceğiniz spor kulübü de bulunuyor. 

MİNİ GOLF SAHASI DA VAR 

Elit Grand Palas’ın uzman ekibi daire sahiplerine emlak danışmanlığı hizmeti vererek, dairelerin kiralanması, kiralama sonrası takibinin yapılması ve satışa çıkarılması konusunda profesyonel hizmet de sunuyor. Elit Grand Palas sakinleri VIP rezidans hizmetlerinin yanı sıra sağlık merkezinden valeye, spor salonundan, özel asistanlık hizmetlerine kadar her konuda hizmet alabilecek. Projenin sosyal donatı alanlarında yüzme havuzu, fitness merkezi, buz pateni, mini golf,  SPA, kat bahçeleri ve restoranlar da bulunuyor.

Akşam

Kaynak: http://emlakkulisi.com/elit-grand-palas-rezidans-ve-ofis-hizmetleri-sunuyor/132126

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.