Kategoriler
Soru Cevap

esref Emlak Gurmesi üzerinden sormuş

esref: Bayraklı Onur Mahallesinde İZKA İnşaat’ın yaptığı Yelken Park projesi hakkında yorumlarınız rica olunur. Bölge gelişmeye açık mı, ileride prim yapar mı?

Serdar Dağıstan: Bölge Ege Koop sayesinde gelişecek ama daha vakti var. Proje, olduğu yer için öncü bir proje.

“esref Emlak Gurmesi üzerinden sormuş” için 2 yanıt

Serdar Bey Gaziemir menderes bölgesinin gelişime çok açık bir yer olduğunu söylüyorsunuz insanları bazen oraya yönlendiriyorsunuz. İzmirin göbeğendeki bir yer için hiçbir ulaşım problemi olmıyan(şehire çok yakın fakat şehirden uzak bir temiz havası var.) yere daha gelişmeye ihtiyacı var diyorsunuz. Şu anda orada yeni yapılan 1+1 dairelerin 170 tl den başladığını 3+1 lerin 370 tl ye satıldığını biliyormusunuz. Buradan ev alan insanlar pek mantıklı iş yapmıyorlar galiba.

O fiyata ev Mavişehir’de var. Ben hiçbir okuyucumu o fiyatlara yatırım yapsın diye Menderes’e göndermem. Ayrıca önerdiysem de arsa önermişimdir Menderes ve civarında. Ulaşım problemi olmayan, şehire çok yakın fakat şehirden uzak bir temiz havası var ne zaman demişim? Sarnıç ile karıştırıyor olmayasınız??? Menderes’in tek ve en büyük şansı Gaziemir’e yakın olması. Daha 2 sene önceye kadar köydü, saçma sapan binalar vardı. Dasif ve Kumova gibi kaliteli müteahhitler gelince düzgün işler yapılmaya başlandı. Ama hala gelişmesi gerekiyor. 370bin TL’ye ev alan insan gidecek bir restoran, cafe, sinema vs.. ister. Hiçbir sosyal hayat yok. Metro geldi diye şişirildi ama metro hiç de yakın değil. Bunlara rağmen Gaziemir’de yer kalmadığı için değerleniyor, ve inşallah gelişecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.