Kategoriler
Konut Projeleri

Gölmahal Villaları Büyükçekmece’de 1 milyon 295 bin dolara!

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece göl kenarında hayata geçirilen Gölmahal Villaları’nda yazın sıcaklığı hissedilmiyor
Gölmahal Villaları Büyükçekmece'de 1 milyon 295 bin dolara!

İstanbul’un villa imarlı bölgelerinden Büyükçekmece gölü etrafında yapımı devam eden Gölmahal Villaları yaz aylarının bunaltıcı sıcaklığını unutturuyor. Zeminden serinletme sisteminin bulunduğu Gölmahal Villaları’nda, hava kaynaklı ısı pompası bulunuyor. Hava ve nem şartlarına takviye istenildiği durumlarda da Fancoil sistemler otomatik devreye giriyor. Merkezi iklimlendirme sisteminde, her odanın ısısı isteğe göre farklı ayarlanabiliyor. Zeminden ısı pompaları ile serinleten ve ısıtan sistem, çevreye karbon salımı yapmıyor ve çevre kirliliği yaratmıyor. 

Akıllı ev otomasyon sistemine sahip olan villalar, sahiplerine yaşamı kolaylaştırıcı birçok detay ve konfor sunarken, rüzgarın, suyun, güneşin, havanın enerjisini kullanarak doğadan aldığını doğaya veriyor. Merkezi klima ve fan coil sistemi de yer alan Gölmahal Villaları’nda 3 bin metrekarelik alanda içinde süs havuzu bulunan bir rekreasyon alanı, site ortasında gölet, jeneratör, su deposu, artezyen kaynağı ve yangın hidrantları da bulunuyor.

Mart 2013’de teslim edilecek olan Gölmahal Villaları Büyükçekmece’de villaların fiyatları, büyüklüklerine göre 1 milyon 295 bin dolar ile 1 milyon 495 bin dolar arasında değişiyor.

0212 886 28 63   

http://www.golmahal.com

Kaynak: http://emlakkulisi.com/golmahal-villalari-buyukcekmecede-1-milyon-295-bin-dolara/131321

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.