Kategoriler
Konut Projeleri

Sarphan Finanspark’ta 940 bin liraya! Yüzde 15 peşinatla!

Sarp Group tarafından Ataşehir’de konumlandırılan Sarp Han Finans Park’ta teslimler 2014 yılında gerçekleştirilecek… Projede uygun ödeme koşulları konut alıcılarına sunuluyor…
 Sarphan Finanspark'ta 940 bin liraya! Yüzde 15 peşinatla!

Sarp Group’un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park, hızla gelişen Türkiye ekonomisinin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulan İstanbul Finans Merkezi’nin (İFM) tam kalbinde yer alan emsalsiz bir proje olarak Ataşehir’in çıtasını çok daha yüksek bir konuma taşıyor. İstanbul’da olası en şiddetli deprem için simülasyon testine tabi tutulan ve testi başarıyla geçen Sarphan Finans Park, iş çevrelerine ultra lüks konforun yanı sıra İstanbul’un en güvenilir, en sağlam ofis alanlarını sunarak da fark yaratıyor.

 

A plus konfor, prestij ve güvenlik

Toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis’te 4 kat otopark, lobi, resepsiyon, her türlü teknik donanıma sahip ofisler, süs havuzu, ön ve yan cephelere bakan ofislerde teraslar ve kat bahçeleri, panoramik asansörler, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı bulunuyor. Kat bahçelerine açılan ofis katlarının ferah bir iş ortamı yarattığı, toplam 123 ofisten oluşan Sarphan Finans Park Ofis, iş ve ekonomi dünyasının tam kalbinde olmanın avantajlarını beraberinde getiriyor, şirketlerin değerine değer katmayı hedefliyor.

 

Ulusal ve uluslararası şirketlerin yer almak için birbirleriyle yarıştığı Sarphan Finans Park Ofis, İstanbul Finans Merkezi hizmete girmeden önce tamamlanarak iş dünyasına hizmet vermeye başlayacak.

 

Lüks ve konfor yeniden tanımlanıyor

54 katlı mimarlık harikası Sarphan Finans Park Residence’ta her türlü rezidans hizmeti, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının yer alacağı alışveriş merkezi, şık sosyal mekanlar, yeşil peyzaj, kapalı ve açık havuz, spor kompleksi, fitness salonu, çocuk kulübü, çocuk oyun alanları, 10 katlı otopark, bodrum katlarında her daire için depo alanı, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı, yangın yönetmeliğine uygun sprinkler yangın söndürme sistemi, daireden daireye ve daireler ile mağazalar arasında kapalı devre iletişim gibi hayatı kolaylaştıran birçok özel imkan bulunuyor.

 

Sarphan Finans Park Residence’ın her türlü ihtiyaca cevap veren, ince bir zevkle tasarlanmış stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 ferah ve geniş dairelerinde en küçük ayrıntısına kadar eksiksiz bir konfor sunuluyor. Toplam 340 konutun yer aldığı Sarphan Finans Park Residence’ta konut alanları stüdyo dairelerde 40 m2, 1+1 dairelerde 62-65  m2, 2+1 dairelerde 98-140 m2, 3+1 dairelerde ise 118-173 m2 arasında değişiyor.

 

Dünyanın takdir ettiği proje

2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi’nde “Beş Yıldızlı Avrupa’nın En Prestijli Projesi”, 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edilen Sarphan Finans Park, İstanbul Finans Merkezi’nde standartları zirveye taşıyan beş yıldızlı yaşam ve iş merkezi olarak iş çevreleri başta olmak üzere merkezde yer almak isteyenlere avantaj üstüne avantaj sunuyor.

 

Sarphen Finanspark ödeme planında tamamı peşin ödemelere yüzde 3 indirim uygulanırken, yarısı peşin yarısı banka kredili olmak üzere ikinci bir ödeme seçeneği sunuluyor. Teslimlerin 2014’te yapılacağı projede ayrıca;

1-Yüzde 50 peşin- yüzde 50 18 ay faizsiz.

2-Yüzde 50 peşin- yüzde 50 , 24 ay yüzde 0,90’lık faiz oranıyla. 

3-Yüzde 32 peşin-yüzde 50 36 ay yüzde 0,99’luk faiz oranıyla ve yüzde 18, 24 Nisan 2014’te tek senet. 

4-Yüzde 15  peşin- yüzde 0’si 0.90 faizli 24 ay sıra senet seçenekleri bulunuyor. Sarphan Finanspark projesinde bulunan ofislerin fiyatları ise 940 bin lira ile 1 milyon 480 bin lira arasında değişiyor. 

 

Sarp Group – 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren kuruluşumuz, Türkiye’nin birçok şehrinde hayata geçirdiği başarılı projelerle adından söz ettirmiş, güvenilir çözüm ortaklarıyla beraber hareket ederek sektöründe kalite ve güvenin temsilcilerinden biri olma konumuna ulaşmıştır. 2005 yılında Yeni Sarp İnşaat’ı bünyesine katarak faaliyetlerine hız kazandıran grubumuz, çok kısa bir zaman diliminde birçok büyük başarıya imza atmıştır. Başta insan faktörü olmak üzere teknolojiyi ve kaliteyi göz önünde bulunduran Sarp Group, günümüzde Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

444 4 733

www.sarphanfinanspark.com.tr

Kaynak: http://emlakkulisi.com/sarphan-finansparkta-940-bin-liraya-yuzde-15-pesinatla/131951

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.