Kategoriler
Konut Projeleri

Bahçeli Vadi Dekar’da metrekaresi 3 bin 900 TL’ye! 5 karede!

Yeşilin her tonunun hakim olduğu Bahçeli Vadi Çengelköy, “Az Katlı Bahçeli Ev” konseptini Anadolu Yakası’na taşıyor…
Bahçeli Vadi Dekar'da metrekaresi 3 bin 900 TL'ye! 5 karede!

 Bahçeli Vadi Dekar 

İstanbulluların bahçeli ev hayalini Bahçeşehir’deki Asmalı Evler projesi ile gerçeğe dönüştüren Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş., çok beğenilen “bahçeli ev” konseptini İstanbul’un tarihi dokusunu koruyabilen en güzel semtlerinden Çengelköy’e taşıyor. Şehrin merkezinde gürültü ve kalabalıktan uzakta keyifli bir yaşam sunan Bahçeli Vadi Çengelköy projesi’nin ilk etabı 10 bin m²’lik bir alana inşa edilecek.

 Bahçeli Vadi Dekar

Bahçeli Vadi Çengelköy projesinin Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş.’nin Anadolu yakasındaki ilk projesi olduğunu dile getiren Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, şunları söyledi: “ Dekar Yapı olarak az katlı ve doğayla iç içe bir yaşam sunan projeleri hayata geçirmeye özen gösteriyoruz. Bahçeli Vadi Çengelköy, İstanbul’un tarihi dokusunu barındıran bu semte uygun mimaride ve az katlı olarak inşa edilecek. Daha önceki tecrübelerimizden dolayı bahçeli ev talep eden ailelerin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz ve projelerimize bu doğrultuda yön veriyoruz. Bahçeli bir evde oturmak isteyen ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Bahçeli Vadi Çengelköy projesi, Boğaziçi Köprüsüne 4 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 km mesafeleriyle şehrin tam merkezinde yer alıyor. Anadolu yakasındaki ilk projemiz olan Bahçeli Vadi Çengelköy projesi şehrin içinde ama şehrin karmaşasından uzakta yaşam olanakları ile büyük fark yaratacaktır.” 

 Bahçeli Vadi Dekar 

Her biri bahçeli olarak tasarlanan 28 dubleks ev ve 30 daireden oluşan Bahçeli Vadi Çengelköy’deki konutlarda 1+1’den 4+1’e kadar 11 farklı ev tipi yer alıyor. 48 m²’den 189 m²’ye kadar değişen büyüklükteki evler Ekim 2013 tarihinde teslim edilecek. Çengelköy’de ayrıcalıklı bir hayat sunan Bahçeli Vadi Çengelköy projesindeki konutların m² fiyatı 3 bin 900 TL ile 6 bin 400 TL arasında değişiyor. Bahçeli Vadi Çengelköy projesinde konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 5 indirim ve banka kredisi olanağı sunuluyor.

 Bahçeli Vadi Dekar 

Doğayla iç içe stressiz bir yaşam 

Toplam 58 ailenin yaşayacağı Bahçeli Vadi Çengelköy, açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, yüzme havuzu, fitness salonu ve açık hava yürüme parkurları ile çocukların ve ailelerin yaşamlarını renklendirecek alternatifler sağlıyor.

 Bahçeli Vadi Dekar 

0216 202 20 00

www.bahcelivadi.com

Kaynak: http://emlakkulisi.com/bahceli-vadi-dekarda-metrekaresi-3-bin-900-tlye/134100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.