Kategoriler
Konut Projeleri

Demir Ayışığı Vadi’de 160 bin TL’ye! Yeşil bir dünya!

Demir İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Ay Işığı Vadi Evleri projesinde palmiyeler yükseliyor…
Demir Ayışığı Vadi'de 160 bin TL'ye! Yeşil bir dünya!

İnsan ve çevre odaklı projeleri ile dikkat çeken Demir İnşaat tarafından hayata geçirilen Ayışığı Vadi Evleri’nde peyzaj çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Özgün mimarisi ile bölgede farklılık yaratan proje; yeşile ayrılan alanları, havuzu ve palmiye ağaçları ile Ayışığı Vadi Evleri’nde yaşama şansı elde edenlerin ayrıcalığını vurguluyor.

Ayışığı Vadi Evleri’nde yoğun olarak kullanılan Palmiye ağaçları bir yandan projeye görsel zenginlik katarken diğer yandan yaşamın zaferini simgeliyor. Yapımının yüzde 80’i tamamlanan projenin tasarım sürecinde; “insan-doğa-kent” ilişkisini canlı tutmak ve insanı doğayla buluşturma fikrinden yola çıkıldı.

Projede yer alan konutlar, 160 bin lira ilâ 490 bin lira arasında değişen fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Yeşile ayrılan alan oranı yüzde 70 olan proje, yapay gölleri ve havuzlarıyla doğanın tüm renklerine ev sahipliği yapıyor. Nisan 2013’te sahiplerine teslim edilecek olan Ayışığı Vadi Evleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için Demir İnşaat’a 444 2 116 veya 0 (212) 853 08 80 numaralı telefonlardan ya da www.demirinsaat.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün.

Ayışığı Vadi Evleri’ni Facebook üzerinden izlemek isteyenler  

Demir İnşaat ile ilgili haberler, kampanyalar ve gelişmeleri takip etmek isteyenler ise www.facebook.com/#!/demirinsaat.tr ve twitter.com/Demir_insaat adreslerine başvurabilirler.

 

Kaynak: http://emlakkulisi.com/demir-ayisigi-vadide-160-bin-tlye-yesil-bir-dunya/133987

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.