Kategoriler
Konut Projeleri

Demir İnşaat konut alanlara kiracı buluyor!

Özellikle Beylikdüzü semtindeki konut çalışmaları ile dikkat çeken Demir İnşaat, daire sahiplerine kiracı arama derdi olmadan konut sahibi olma avantajı sunuyor

 Demir İnşaat  konut alanlara kiracı buluyor!

Gayrimenkul yatırımının en temel amacı konut sahibi olmak… Konut sahibi olurken doğru proje, doğru zamanlama ve en ideal fiyata satın almak ne kadar önemliyse satış ve kiralamada da talep gören projelere yatırım yapabilmek bir o kadar önemli bir karar. Emlak yatırımcısına yaşanmaya değer projeler sunan ve Beylikdüzü bölgesinde büyük talep gören Demir İnşaat tarafından hayata geçirilip teslim edilen projelere de özellikle kiralamada yoğun talep var.

 

Beylikdüzü bölgesinde son yıllarda artan konut projeleri arasında Demir İnşaat projelerinin ayrıcalıklı bir konumu olduğunu belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, bölgedeki emlak aracılarında özellikle kiralamada Demir İnşaat projeleri için bir kiralama sırası oluştuğunu belirtiyor. Hamit Demir konuyla ilgili olarak, “Konut yatırımcısına ayrıcalıklı projeler sunma misyonumuz hem bize hem de yatırımcıya kazandırıyor. Bölgede hayata geçen ve tamamlanan projelerin birçoğunda çok sayıda kiralık ve satılık daire bulunmasına rağmen bizim projelerimizde aksine kiralama sırası var, üstelik konutlarımızın kiraları benzerlerinden yüzde 40 daha yüksek, ancak ilgi yine de her geçen gün biraz daha artıyor. Yatırımcımıza ‘kiracı bulabilecek miyim’ endişesi yaşatmayan projeler sunuyoruz. Emlakçılarda kiralama sırasına yönelik bir listenin oluşması bir yandan Demir İnşaat olarak bizi onere ve motive ederken diğer yandan da sunduğumuz yüksek standartlarda yaşam olanağından daha fazla kişinin yararlanamaması bizi üzüyor. Ama buradan çıkardığımız sonuç projelerimizi daha da artırmak ve daha çok sayıda haneye konforlu ve güvenlikli yaşam olanağı sağlamak” diyor.

 

Kuruluşundan günümüze; Bakırköy, Florya, Bahçelievler ve Küçükçekmece’de on binlerce konut ve binlerce işyeri inşaatını takiben Beylikdüzü’ndeki yatırımları ile dikkat çeken Demir İnşaat; 15 bin metrekarelik Okyanus Koleji, Nar Çiçeği Sitesi, Günışığı Sitesi ve Ayışığı Halting Place projelerine de imzasını attı. Yeni proje ve yatırımları için  yine Beylikdüzü’nde konumlanan Demir İnşaat; Nisan 2013’te teslimi planlanan Ayışığı Vadi Evleri ve proje lansmanına hazırlandığı Demir Romance ile faaliyetlerini sürdüyor. 

 

Ayrıntılı bilgi almak için Demir İnşaat’a 444 2 116 veya 0 (212) 853 08 80 numaralı telefonlardan ya da www.demirinsaat.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün.

Kaynak: http://emlakkulisi.com/demir-insaat-kiraci-aratmiyor/134982

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.