Kategoriler
Konut Projeleri

Foresta Turyapı Sarıyer’de 230 bin TL’ye! Çifte güvenlik!

Üniversiteye komşu Foresta Sarıyer’de doğal ve konforlu yaşam sizleri bekliyor…
Foresta Turyapı Sarıyer'de 230 bin TL'ye! Çifte güvenlik!

Zamana dayanıklı, sağlam ve yaşanabilir konutların markası Turyapı, İstanbul Sarıyer’de doğa ile iç içe bir mevkide bulunan, ancak her türlü konfora ve lükse sahip, ulaşım açısından da en elverişli lokasyonda yer alan yaşam Foresta Sarıyer’i hayata geçiriyor. Koç Üniversitesi Batı Kampüsü’ne komşu olan Foresta Sarıyer, metropol içinde doğa yaşamı tercih eden kesimler kadar üniversiteli gençler için de bulunmaz bir fırsat sunuyor. 

Foresta Sarıyer’de yer alan stüdyo ve 1+1 daireler için Turyapı, üniversiteli gençlere ve öğretim görevlilerine özel ödeme kolaylıkları ve kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Sahip olduğu konforu ve lüksüyle bölgede bir başka eşi olmayan Foresta Sarıyer, Karadeniz’in tüm doğal güzelliklerine yakın konumu ile alternati bir doğal yaşam imkanı sunuyor.

Doğal bir çevrede konforlu bir yaşam

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü’ne komşu konumu ve Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına yakınlığının yanı sıra bölgenin sağlam, şık ve prestijli yaşam merkezi olarak öne çıkan Foresta Sarıyer, sakinlerine doğal bir ortamın keyfini yaşatmaya hazırlanıyor. 

İstanbul’da betona yenilmemiş ve insan eli en az değmiş en doğal ortamında yer alan Foresta Sarıyer, unutulmaya yüz tutmuş doğal bir yaşam tarzını yeniden hayata katıyor. Yaşam alanı içinde yer alan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.

Çifte güvenlik

Doğa ile içiçe konforlu bir yaşam merkezi olan Foresta Sarıyer’de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. Tüm bloklarda çatı dubleksi bulunan Foresta Sarıyer’de geniş ufuklu teras keyfi de yer alıyor. Bununla birlikte, İstanbul ölçeğinde 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı ‘çifte güvenlik’ avantajı sağlıyor.

Metro, metrobüs, deniz otobüsüyle ulaşım

Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ulaşımı Foresta Sarıyer’e en elverişli konumlarda yer alıyor. Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer’in Maslak’a ve Rumeli Feneri’ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları’na ve İDO Sarıyer İskelesi’ne ise beş dakika mesafede bulunuyor.

Foresta Sarıyer Evleri’nde yer alan konutların fiyatları 230 bin liradan başlıyor ve 465 bin liraya kadar yükseliyor.

0212 342 0150

www.foresta.com.tr

Kaynak: http://emlakkulisi.com/foresta-turyapi-sariyerde-230-bin-tlye-cifte-guvenlik/133995

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.