Kategoriler
Konut Projeleri

Home Life Kurtköy Evleri’nde 123 bin TL’ye!

24 saat güvenlik ile kontrol altında olan Home Life’ta ortak alanlar için jeneratör, dinlenme alanları, yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu alanları, oyun parkı, misafir için otopark, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu ve futbol sahası yer alıyor

Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan Home Life, 7 bin 500 metrekare arsa üzerine kurulu. 2 blok halinde yükselen Home Life’ta 1+1 konutların fiyatları 123 bin liradan, 2+1 konutların fiyatları 166 bin liradan başlangıç gösteriyor.
 
Bir bloğun hemen teslim edildiği diğer bloğun ise Aralık’ta teslim edileceği projede toplam 106 konut bulunuyor. 1.600 metrekaresi ticaret alanı olan Home Life’ta 1 de alışveriş merkezi mevcut. Çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, sauna, fitness salonu ve sosyal tesis alanı Home Life’ın sosyal donatıları arasında sıralanıyor.
 
Home Group imzasıyla yükselen Home Life, Kurtköy’de inşa ediliyor. 24 saat güvenlik ile kontrol altında olan Home Life’ta ortak alanlar için jeneratör, dinlenme alanları, yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu alanları, oyun parkı, misafir için otopark, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu ve futbol sahası yer alıyor.
 
Bina Özellikleri
 
Dış cephe tuğla üzeri ısı yalıtımlı mantolama silikon esaslı boya
Ses yalıtımlı asmolin döşeme
Daireler arası çift tuğla arasında strafor ses yalıtımlı
Çift asansör (Hız kontrollü otomatik)
Her katta yangın söndürme tertibatı
Su deposu ve hidrofor
Paratoner
Daireler kaçak akım rölesi
Toplantı salonu (Yönetim)
Depo
Sığınak
Binaların Etrafına Drenaj Sistemi
Yangın Merdiveni
 
Home Life İletişim Bilgileri;
 
Web: http://www.homegroup.tk
Telefon: 0216 702 11 07
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Kaynak: http://www.hurriyetemlak.com/home_life_kurtkoy_evlerinde_123_bin_tlye!/emlak-yasam-sektorden-haberler/JQv%2ec1EVjHs=/Ks1koaHZTSk=

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.