Kategoriler
Konut Projeleri

Ofisim İstanbul’da Metrekare 4,950 Lira

İstanbul’daki Kentsel Dönüşüm’ün en prestijli projesi Ofisim İstanbul için son fırsat!
Ofisim İstanbul'da Metrekare 4,950 Lira

İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’daki lüks ofislerde konforlu bir çalışma ortamı ve prestijli bir ofise sahip olabilmeniz için son günler…

Ofisim İstanbul’da yüzde 85’i biten satışa çıkarılan ilk kulede kalan son ofisler sahiplerini bekliyor. Şirketler ve çalışanlar için prestijli bir iş ortamı ve yaşam alanı sunan Ofisim İstanbul’da satışa çıkarılan ilk kulede kalan son ofisler, Haziran fiyatlarıyla satılacak. Yüzde 50’si peşin ödemelerde faizsiz 24 ay vade ile satışa sunulan son ofislerde 110 m2’den 860 m2’ye kadar büyüyebilen ofis alanlarının metrekare fiyatı; 4.950 TL ile 6.500 TL arasında değişiyor.  

Ofisim Istanbul, geleceğin ofis trendini sunuyor

Aralık 2012’de tamamlanması planlanan Ofisim İstanbul 22 kat ve 3 ayrı bloktan oluşuyor. 60 bin metrekarelik kapalı bir inşaat alanında, 15 bin metrekare arsa üzerinde 219 adet bağımsız bölüm ve 16 adet mağazadan oluşan Ofisim İstanbul kuleleri konfor ve prestiji bir arada arayan firmaların ilk adresi olacak.

Ofisim İstanbul’da prestijli ofis katları ile restaurant, toplantı salonları, arşiv odalarının yanı sıra bay-bayan fitness center, bay-bayan sauna, hobi odası, bay-bayan kuaför, lostra, oto yıkama, gibi çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal işletmeler de yer alacak. Profesyonel yönetim ile birlikte vale parking, donanımlı güvenlik ve back office hizmetleri sunan Ofisim İstanbul’da her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedefleniyor.

İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım gibi uzun yılların birikimi ve inşaat tecrübesiyle sektörde söz sahibi şirketlerin işbirliği ile oluşan Özyapı Grubu Ortaklık Girişim İşletmesi’nin Kentsel Dönüşüm Bölgesi İstanbul Maltepe’de kurulan prestijli ofis projesi Ofisim İstanbul hızla yükseliyor.
 

 

Kaynak: http://www.milliyetemlak.com/haber/Ofisim-Istanbulda-Metrekare-4950-Lira/haber.html?haberID=12372

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.