Kategoriler
Konut Projeleri

Trump Towers’a yabancı ilgisi

AVRUPA’nın ilk Trump projesi olan Trump Towers İstanbul, A Plus rezidans katları ve sunduğu yaşam alanlarıyla lüks yaşamı arzulayanların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

260 bin metrekare inşaat alanında 39 katlı rezidans ve 37 katlı ofis kuleleri ile 43 bin 500 metrekare kiralanabilir alanda 175 mağazalık bir alışveriş merkezinden oluşan proje, mimar Brigitte Weber imzasını taşıyor. 39 katlı kulede brüt 102 ile 680 metrekare arası değişen dairelerde, stil sahibi ve geniş seçenekler sunan Trump Towers İstanbul, ikonik mimarisi, özgün iç dizaynı, yüksek teknolojik özellikleri ve sunmuş olduğu çok özel hizmetlerle en çok tercih edilen konut projelerinden biri olma özelliğine sahip.

Sınırlı sayıda daire
Trump Towers İstanbul projesi sadece İstanbul’a değer katmak için değil aynı zamanda İstanbul’un modern yüzünü yurtdışında da tanıtmak için tasarlandı. Trump Towers, detaylı çalışmalar ve incelemeler sonucunda oluşturulan benzersiz görünüm ve fonksiyonel yapısının yanı sıra, karşıtlıkların birbirini tamamlaması gibi farklı malzeme ve dış cephe açıları birleştirilerek, ileri teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak, konfor lüks ve stili bir arada sunuyor. Dünya genelinde çok özel projelere imza atan Trump Towers’in, Avrupa’daki ilk örneği Trump Towers İstanbul projesindeki dairelerin satış ve kiralamasına devam edildiğini belirten Trump Towers Yönetimi, konut projelerinde yaşanan büyük ilgiden son derece memnun olduklarını belirtti. Mayıs ayında yürürlüğe giren Mütekabiliyet Yasası’nın ardından başta Amerika olmak üzere birçok ülkeden yabancı yatırımcıların projeye olan ilgisinin arttığının altını çizen yönetim, yasanın satışları arttırdığını ve projede sınırlı sayıda daire kaldığını belirtti.

Kaynak: http://www.hurriyetemlak.com/trump_towers%e2%80%99a_yabanci_ilgisi/emlak-yasam-sektorden-haberler/FuevlNT%2e%2e3I=/Ks1koaHZTSk=

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.