Kategoriler
Konut Projeleri

Olimpa Rezidans Başakşehir’de 500 bin liraya 3+1!

Başakşehir’de yer alan Olimpa Rezidans’ta tüm daireler 155 metrekare 3+1 daire tipinde bulunuyor. Daireler 500 bin liradan satılıyor…
 Olimpa Rezidans Başakşehir'de  500 bin liraya 3+1!

Fuzul İnşaat tarafından Başakşehir’de hayata geçirilen Olimpa Rezidans 11 katta toplam 32 daireden meydana geliyor. Alışveriş merkezi olan rezidans özelliği taşıyan Olimpa Rezidans’ta konut sahipleri dışarı çıkmadan, direkt olarak alışveriş merkezinden ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

  Olimpa Rezidans Başakşehir

155 metrekare 3+1 dairelerden oluşan Olimpa Rezidans’ta konutlar 500 bin liradan satışa sunuluyor. Ödemelerde yüzde 25 peşinatla, Türkiye Finans ve Albaraka Türk bankaları ile kredi sağlanabiliyor.

  Olimpa Rezidans Başakşehir

Olimpa Rezidans’ta teslimler Eylül 2013’te yapılıyor. Proje içerisinde, spor salonu, fitness salonu, vale park, kapalı otopark, 24 saat güvenlik, temizlik, sinema salonu, çocuk oyun alanı, restoran cafe gibi sosyal alanlar ve hizmetler yer alıyor. 

Olimpa Rezidans Başakşehir’de havaalanı ve otogara 1,5 kilometre uzaklıkta yükseliyor. Olimpiyat Stadı ve İkitelli OSB’nin de yakın konumda bulunduğu Olimpa Rezidans metroya, çevre yolu ve TEM bağlantı yoluna yürüme mesafesinde yer alıyor.

Olimpa Rezidans ulaşım kroki

  Olimpa Rezidans Başakşehir

http://www.olimparezidans.com/

0212 488 23 61

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com

Kaynak: http://www.emlakkulisi.com/olimpa-rezidans-basaksehirde-500-bin-liraya-31/136915

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.