Kategoriler
İzmir Konut Projeleri

İzmir’de Yatırım – Bu Bölge Niye Değerlenecek?

Fiyat GE1 ay önce İzmir’de Nereye Yatırım Yapmak Lazım? diye başladığım kısa ama uzun süren yazı dizisinin sonuna geldik.

İzmir’de kısa ve orta vadede en çok gelişecek bölgeyi rakamlar ve tecrübem ile belirlemeye çalıştım. Bu bölgeyi merak ediyorsanız aşağıdaki sunumda verdiğim ipuçlarını takip edin.

3 hafta önceki yazımda son 5 senede Gaziemir’in niye değerlendiğini anlattım. Bu bölgenin Gaziemir’den daha çok değerleneceğini öngörmemin sebeplerini aşağıdaki kısa sunumda bir bir anlatıyorum.

Bu sunumda verdiğim ipuçlarına göre bahsettiğim bölgenin neresi olduğunu bu yazının altında yorum olarak tahmin edenlere, bu gölge ile ilgili yaptığım daha detaylı ve rakamlı sunumu email ile göndereceğim.

Sunumu büyütmek için buraya tıklayabilirsiniz.

“İzmir’de Yatırım – Bu Bölge Niye Değerlenecek?” için 37 yanıt

iyi günler serdar bey. sitenizi daha yeni gördüm ve çok faydalı bilgiler verdiğiniz için size teşekkür ederim. Bahsettiğiniz bölge ulukent ve koyundere gibi geliyor.

iyi günler serdar bey;bir arkadaşın tavsiyesi üzerine sitenize göz attım.yararlı bilgi sözkonusu.Son sunumunuz için de tşk ederim.Bu arada bahsettiğiniz bölge seyrek değilse neresi?

seyrek tüm yapılaşmaya rağmen (Villa kent ve gediz ün etrafındaki 1+1,2+1 ağırlıklı proeler) halen tarım ağırlıklı bir bölge bence 2. bir gaziemir olamaz, ama ulukent, kent 2, koyundere hattı tabiki buna adaydır.

Uçmuş yeri nasıl öneririm Akın bey? Uçmuş yeri 8 sene önce görmüşüm. O da var raporda :). [email protected] adresine email atarsanız detaylı raporu gönderebilirim. Selamlar.

Eski adı ile istasyon altı, yeni adı ile Ataşehir. Hali hazırda yeni projeler yüksek fiyatlarla satışa çıktı. Yakın zamanda bu bölge Mavişehir fiyatlarını yakalar.

Uçmuş yeri nasıl öneririm Akın bey? Uçmuş yeri 8 sene önce görmüşüm. O da var raporda :). [email protected] adresine email atarsanız detaylı raporu gönderebilirim. Selamlar.

Ulukent, kent 2 bölgesi burası için bende ilave bir bilgi vereyim. OYAK’INDA bu bölgede konut projesi olacak.

ulukent ve çiğli katip çelebi üniversitesi ve gedız unıversıtesınden bahsedılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.