2011’den Aklımda Kalanlar!

30 Aralık 2011

Dünden beri gelen yığınla yeni yıl kutlama emaillarını birer birer okurken 2011’in kısa bir emlakgurmesi.com muhasebesini yaptım.

1. Bu sene en çok yorum alan yazı ‘Hangi 1+1’in planı daha güzel?‘ oldu. Bu yazı sayesinde esasında sayfayı takip eden sessiz ve yardımcı olmak isteyen bir çoğunluk olduğunu gördüm ve sevindim. Arkadaşlar sayesinde www.palmiyeparkteras.com projesindeki 1+1 dairelerimizi daha da güzel yaptık.

2. Sayfanın okuru arttıkça, kıskananları da arttı. Derim kalındır ama yine de hevesimi kaçıranlar oldu.

3. Kıvanç Tatlıtuğ’u etkisini ben de sömürdüm ve bence çok güzel bir başlık oldu.

4. Özellikle ilk evini alacaklar için başlattığımız evlenmeuniversitesi.com biraz yavaş olsa da seyirci toplamaya devam ediyor. Kameranın 10 kilo eklemesi haricinde ben de baya kilo aldım 2011’de.

5. Facebook.com/emlakgurmesi adresimizde 2440 küsur takip edenimiz oldu ama sessiz bir grup olarak kaldılar.

6. Emlakkulisi.com‘dan sorular almaya devam ettim ama özellikle sonlara doğru bazı proje pazarlamacılarının bu sayfayı tuzak sorular sorarak kullanmaya başladıklarından şüpheleniyorum.

7. 100’e yakın yazı yazmışım bu sene. İllaki hata yaptıklarım olmuştur, bunlar için özür dilerim. Yazılarım sayesinde ev sahibi olmalarına yardımcı olduğum arkadaşların güzel sözleri için tekrar kendilerine teşekkür ediyorum.

8. Benden başka bu işi gönüllü olarak yapan bir inşaatçı olmadığı için de kendimle gurur duyuyorum 🙂

9. 2012’de daha fazla yorum alabileceğim yazılar paylaşıp, sizleri de işin içine çekmek istiyorum.

Herkese iyi seneler.

 

Be Sociable, Share!