Kategoriler
Emlak Siteleri

‘Hizmette sınır vardır’ Truva İneği’ne karşı!

Geçenlerde emlakçı ve gayrimenkul danışmanı arasındaki farkı bir kez daha anlatan, emlak satıyor diye kendisini adı kadar önemli sanan birileri hakkında yazı yazmıştım. Web sitelerinde reklamını yaptıkları bir evin yerini sordu diye adam Banu’yu azarlamıştı!.

Çoğunluk işini böyle yaparken, arada sırada da çok güzel süprizler oluyor ve ‘Hizmette sınır vardır!’cıların dışında insanların olduğunu da görüyorum.

Geçenlerde yanlışlıkla denk geldiğim bir sayfa var Truva İneği. Sayfanın içeriği herkesin ilgisini çekmeyebilir; hayatımıza giren çıkan şeylerin artık çok da rastgele girip çıkmadığından bahsediyor. Sayfanın sahibesi Melike hanım web sayfalarının psikolojik etkilerini analiz eden bir yazı yazmıştı. Ben de şansımı deneyip kendisine bizim www.palmiyepark.com ve www.emlakgurmesi.com sayfalarını yorumlayıp yorumlayamıyacağını sordum, bu hizmetinin karşılığını madden ödeyeceğimi ilettim.

Melike hanım dün bana uzun uzun bir analiz gönderdi; BEDAVA!. Bunu herkes için yaptığını düşünmüyorum, vakti yetmez; sanırım şansım yaver gitti. Ama şöyle birşey oldu; Melike hanım artık benim için bu konularda danışabileceğim 2 kişiden birisi oldu (kendisi bilmese de :)). Eğer bir gün bu işten para kazanmaya karar verirse ilk müşterilerinden birisi de ben olacağım.

Hizmette sınır vardır! diye düşünmeyip bana harika bir analiz gönderen Melike hanıma tekrar teşekkür ediyorum.

Not 1: Bu arada, hizmette sınır vardır! diye düşünmeyip bu sayfadan 3 senedir çoğu kişinin işine yarayan yazılar yazmama ve emlakkulisi.com’dan yüzlerce sorular yanıtlamama rağmen arada sırada da olsa densizlik yapıp seviyesiz yorum yapanlara da selamlar olsun diyorum.

Not 2: Adı kendinden meşhur emlak satıcısı vatandaşa da selam olsun. Oku da anla nasıl doğru düzgün iş yapıldığını!

Not 3: Bu sayfada, palmiyepark.com ve tüm pazarlama ayağımızda bize çok çok fazla yardımı olan mantıklı arkadaşlara da çok selam söylüyorum ama başkaları onları görüp benden çalmasınlar diye kıskandığım için isimlerini vermiyorum…

“‘Hizmette sınır vardır’ Truva İneği’ne karşı!” için 2 yanıt

Serdar Bey;Dedemin bir lafı vardı.=Fazla retro oldu ama 🙂 =
”3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verme”
Burada sizin moralinizi, şevkinizi kıran insanları boş geçin gitsin..Her insanı dikkate almaya kalksak hayat çekilmez..Biz sizden fazlasıyla memnunuz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.