Kategoriler
Genel

Bu Sayfadaki İlk Yorumunuz!

Merhabalar,

Bugün SİZin gününüz!

Evet SİZ; bu sayfada yazdıklarımı bazen okuyan, komik veya saçma veya yararlı bulan, ama bugüne kadar sadece okuyup hiçbir yorum bırakmamış SİZe sesleniyorum!

Bugün bu sayfada ilk yorumunuzu yapmanızı rica ediyorum!

Aşağıdaki yorum kısmında bana sadece Merhaba demeniz yeter. Takip etmeniz ve Merhaba demeniz, benim bu sayfa aracılığı ile size verdiklerimden daha fazlasını bana verecektir; bunun için de teşekkürler.

Bu sayfa her yeni yazıda 250 kişiye mesaj olarak gidiyor, ve bunun haricinde her gün en az 150 kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yani nerdeyse 400 kişi her yeni yazı çıktığında bu sayfadan bir şekilde geçip gidiyor.

Eğer gelip geçenlerdenseniz, size de teşekkür ediyorum; eğer siz de bu sayfada yorum kısmında bir iz bırakırsanız 400 kişi daha sizin hikayenizi öğrenebilir.

Hadi bakalım o zaman; yeni gelenlere Merhaba diyelim, eski dostlara da Teşekkürler.

Lütfen?

“Bu Sayfadaki İlk Yorumunuz!” için 19 yanıt

bizde peşinatsız ev arıyoruz. riski olsada başka çaremiz yok çünkü birikim olmuyor.aylık taksitleri günü gününe ödriz ama yok işte peşinat yook napcaz bilmiyorum böyle devam ederse mezarda ev sahibi olacaz.

Ozan teşekkür ederim. Senin de hem yorum hem de çevren ile bu sayfayı daha da hareketlendirmeni diliyorum. Teşekkürler.

merhaba,

yeni keşfettim ve zevkle takipçisi olacağım emlakgurmesinin. ve eski yazıları kurcalarken merhaba diyeyim dedim. kolay gelsin serdar bey…
ozan

Banu 1 kimlik seçerken adsız opsyonunu seçsen google hesabına falan gerek kalmazdı. hayırlısı olsun.

okumak icin degil ama yorum icin googlea zorladi beni, kendisinin yalancisiyim:) kardesinizle de tartisip cozumleyemedik durumu. sonucta halloldu, sevgiler.
banu1

Sayın Banu 1, sanırım istanbul'dan yazdınız ama google accountu almanıza gerek yoktu bu sayfayı okumak için 🙂
Sevgili Banu 2, sanırım evimdeki kızsınız; sanatçı kişiliğim doğaç geldiği an yazmamı gerektiriyor. Ama çözüm buldum, artık daha çok senin hakkında yazacağım. Ben daha çok öperim.

Yazılarını cok seviyorum, amaaaa onları yazmak icin beraber gecirecegimiz vakitten calmanı degil-
Mesai saatleri icinde, mesela öğle aralarında type ediniz please gurmecim
sadece burda degil, gunluk gazetelerde, dergilerde, her yerde imzanı gormek isterim
cok operim

Koca Deren A.Ş.'nin sahipleri bile yorum yaptı, diğer sessizler hala bakıyo. Merhaba diyin dedik, sanki borç istedik 🙂
Güzel dilekler için çok teşekkür ederim.

Yazılarını beğeni ve gıpta ile okuyorum. İçtenliğin, hayata coşku ile bağlılığın, yaratıcılığın Beni heyecanlandırıyor. Her zaman başarıyı yakalamak için özgün yeteneklerin var. Hayatının mutluluklar ve iyiliklerle sürmesini dilerim. Sevgiler
Ömür amca

slm.
serdarcım sayfanı hergün muhakkak ziyaret ediyorum ve bakalım bugün neler döktürmüş yine bizim oğlan diye çok hoş yazılarını okuyorum.
Sevgiler..HAKKI abin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.