Kategoriler
Genel

Ufuk abi niye???

Bugün www.emlakkulisi.com da okuyunca şok oldum.


BAL mezunu abim ve arkadaşım abim Ufuk Akgün bence en büyük İzmir düşmanına işbirliği teklif etmiş!

Yazının detaylarını bu bağlantıda okuyabilirsiniz; http://www.emlakkulisi.com/31685_ufuk_akgun__yuksel_cakmur_a_isbirligi_onerdi


Ufuk abi, İzmir’e sadece kötülüğü dokunmuş bir insana niye işbirliği önerirsin anlamıyorum?? Bu kişiden medet umup tekrar siyaset meydanına taşıyanları ve sizinle tekrar muhattap haline gelmesine yol açanları da!


Bu kişiden sadece Ufuk abi, Bülent Abi, Mazhar amca veya Kemal amca çekmedi; İzmir’in en gelişmeye açık ve şehri rahatlatacak nazım imar planını baltalayan, şehrin tam orta noktasında koca bir çukur kalmasına yol açan, Burhan Özfatura’nın emrivakisi ile yapılıp Süleyman Demirel ile açılışı yapılmış Ege Palas otelininin kaçak yapıldığını öne sürüp insanları töhmet altına sokan bu kişi, İzmir’in Kordonboyu’na bitişik nizam yapılaşmaya izin veren kişiden daha da büyük bir İzmir düşmanıdır.

Ufuk abi, başında bulunduğunuz çok ortaklı şirketin içinde bulunduğu durum ve sizin ağzınıza bakan yatırımcılarınız sebebiyle böyle birşey yaptığınızı düşünüyorum; ama yine de bu kadar güçlü işadamı ve İzmir’i seven mantıklı insanlar bir araya gelip bu insanı artık nasıl bu konuların dışına çekemiyor anlayamıyorum.

Heyecanım ve sinirim gençliğimden ve olanları İzmir’e yakıştıramamamdandır!

“Ufuk abi niye???” için 3 yanıt

Ufuk abi dün akşam aradı. Söylediklerini burada yazamıyorum. Başlık hariç, verdiği demeçte yetkililere bir çok mesaj var; özellikle tazminat mesajı çok önemli.
Kolay gelsin Ufuk abi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.