Kategoriler
Genel Siteler

Şikayetim Var!

Bir süre önce Bu Ev Kaç Para? konulu bir yarışma düzenlemiş, yarışmanın amacının yeni projemiz Palmiye Park Zirvekent’teki 1+1 dairelerimizin fiyatını belirlemek olduğunu söylemiş ve yarışma sonunda doğru cevabı bilenler arasından Altın Kazananı açıklamıştım.
Altın kazanan sayın H. Altay Yontan’a bize bildirdiği adrese hediyesini gönderdik ama 10 gündür kendisinden ne bir teşekkür ne de emaillarımıza bir cevap alamadık.
Bu sayfadan tüm takipçilerimizin önünde kendisine teessüflerimi bildirir ve en kısa zamanda kendisinden hediyemiz ile çekilmiş bir fotoğrafını göndermesini rica ederim.

“Şikayetim Var!” için 4 yanıt

Kargo gönderilen adrese ulaştığında şehir dışındaydım.Bu sebeble şehir dışından dün döndüm.Fotoğraf göndermem bu sebeble geçikti, gerçekten kusura bakmayın.

Size az önce e-postamda ek olarak 2 fotoğraf gönderdim.Altını kaptı, ama teşekkür bile etmedi isyanınıza adlı yazınızıda yeni okudum.Böyle düşünmenizi istemezdim, ama bir yandan düşünülebilir tabii.Tekrar teşekkürler EMLAK GURMESİ 🙂

H.Altay YONTAN

Serdar Bey,
O yarısmada dogru cevaplardan birini verende benim:) 2 sene ev arayıp bornova smryna meydanına yakın, yeni bayraklı belediyesinin yanından konut aldım. Bu surecte HER GUN emlak kulisindeki kosenizi ve emlak gurmesini takip ettim. Aliskanlık oldu halende takip ediyorum:)
Cok sey ogrendim, bunun farkınada etrafımda kim ev alacaksa beni arayıp, sence nasıl diye sormasından anladım. Sizden iyi olmayayım ama bende etrafında gurme olarak(çakma gurme:) ) tanınıyorum. Bu insanı mutlu ediyor tabiki. Nasıl bu kadar sey ogrendin diye soranlara sizin sitenizi de takip etmesini mutlaka oneriyorum..
Sizden cok sey ogrenip, karli bir yatırım yaptigima inanıyorum. Altından cok daha fazlasını bana kazandırdınız. Sizi hala takip ediyorum cunku sayenize yasadigim sehirde ne olup bittigini ogrenmeye devam ediyorum.
Bana yardım ettiginizin belki tam farkında degilsinizdir, ama bilinki karli bir yatırım yaptigima inaniyorsam bunda sizin katkınızda mutlaka vardır. Bunun icin cok tesekkur ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.