Kategoriler
Genel

Emlakkulisi.com ile ilgili açıklama!

Yaklaşık 1.5 aydır emlakkulisi.com’da soru / cevap yapamıyoruz. Sayfanın sahibi Tebernüş Kireçci kardeşim saçını başını yoluyor ama çok büyük bir teknik problem ile karşı karşıya kaldı ne yazık ki, ve çözümü biraz daha vakit alacak gibi.

Her ne kadar bu sayfadaki bağlantı ile emlakkulisi.com’daki soru paneline yönlendirilseniz dahi, ne yazık ki sorduğunuz sorular şu an için uzaya gidiyor.

Bir süreliğine, dilerseniz, sorularınızı burada, bu yazının altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

 

“Emlakkulisi.com ile ilgili açıklama!” için 4 yanıt

Serdar Bey Merhaba,
Sanırım Emlakkulisi.com’da sizin sayfada bir problem var.Hiçbir soru görünmüyor.
Benim size bir sorum olacaktı.Sizin yapıp sattığınız “Palmiye Park” evlerinde sanırım sizde diğer firmalar gibi öncelikle arsa tapusu veriyorsunuz.Bu arsa tapusu verilmesi işinde alıcı ile firma görevlisi tapu dairesine mi gidiyorsunuz,satış yapılıyor yoksa size başta vekaletname veriliyor siz alıcı adına tapusunu alıp,satış ofisinizde mi veriyorsunuz?
İnşa halindeki bir siteden ev aldık,ama arsa tapusu için illaki beraber tapuya gidip alış-satış işin orada yapmamız gerekiyormuş.Daha önceden Mavişehir’de büyük bir firmadan daire almıştık hiç tapu dairesi ile işimiz olmamıştı,satış ofisinden teslim almıştık.
Böyle olunca ileriki zamanda yok gidin suyu,elektiriği kendiniz bağlatın,Kat mülkiyetine geçiş işleri ile siz ilgilenin derler mi diye düşünüyoruz.
Konut projelerinde hangisi normal ve olağan onu öğrenmek istemiştim.

Teşekkürler

Emlakkulisi.com yenileniyor, umarım kısa zamanda tamamlanır.
Emlak Gurmesi’nin sadık bir takipçisi olarak Palmiye Park projelerine gelmeden başka bir yerden ev aldığınız için öncelikle taraflı bir kişi olarak teessüf ederim 🙂
Tapu olayı her 2 şekilde de olabilir, güvene dayalı. Bahsettiğiniz diğer işlemleri işini düzgün yapan firmalar kendileri halleder; eğer daha amatör bir yerden aldıysanız bu işlemlerin hepsini size yıkabilirler.
Tapu devri için her 2 şekil de normaldir, olabilir.

Emailiniza atmama gerek yok, buradan da söyleyebilirim. Banka kredisine göre maliyeti basa bas. Bankanın faiz olarak aldığını, onlar kira destegi adı altında alıyorlar. Faize karsı olanlar için alkolsuz bira gibi birsey; ikisi de bira sonuçta!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.