Kategoriler
Konut Projeleri

Sur Yapı’dan Güneşli Corridor’da 156 bin TL’ye! Ön satışta!

Ön satışların başladığı Güneşli Corridor projesinde fiyatlar 156 bin TL ile 1 milyon 115 bin TL arasında değişiyor
Sur Yapı'dan Güneşli Corridor'da 156 bin TL'ye! Ön satışta!

Sur Yapı tarafından Güneşli’de inşa edilen “Corridor”, modern ve kaliteli mimarisi ve Bağcılar bölgesinin gelişimine kattığı değerle büyük ilgi görüyor. Sur Yapı, “Corridor” projesinde stüdyo’dan 4+1’e kadar zengin daire tipi seçeneği ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen alışveriş mağazaları, cafe, restoran ve sosyal yaşam alanları ile bölgenin yaşam senaryosunu değiştirecek bir projeye imza atıyor.

Yüzde 10 indirimle ön satışların başladığı Güneşli Corridor projesinde fiyatlar 156 bin TL ile 1 milyon 115 bin TL arasında değişiyor.

Sur Yapı Corridor ” İçinden Hayat Geçer” sloganıyla yükseliyor…Geliştirdiği  modern ve kaliteli mimari projeleri ile konut sektörüne yenilik getiren Sur Yapı tarafından inşa edilen “Corridor” projesi Güneşli’de ”İçinden Hayat Geçer” sloganıya yükseliyor. Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan Corridor, yerleşimi çok eski dönemlere dayanan ve tarihi Avrupa-Asya İpekyolu güzergâhında bulunan Güneşli’de, yoğun ulaşım aksıyla dikkat çeken Yalçın Koreş  ve Mimar Sinan Caddelerini farklı, modern ve yaşam değeri katan bir cadde planlaması ile de birbirine bağlıyor. Projenin bu iki önemli arteri birleştiren konumu, gelişen bölgenin yaya trafiğini de keyifli bir biçimde düzenliyor ve kolaylaştırıyor.

Barındırdığı konut ve ticari işlevi ile çevre gelişimine katkı sağlayacak olan Corridor, yaklaşık 78 bin m2 inşaat alanı ve 270 milyon TL yatırım değerine sahip. Proje, 7 blokta 505 konut ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen ticaret alanıyla yoğun talep görüyor.

İleride bölgede geliştirilecek projeler için örnek teşkil eden Sur Yapı Corridor’da, değişik blok yapılarında 42m²’ stüdyo daireden 4+1 337 m2’ye kadar zengin daire seçenekleri bulunuyor. Projede yaşam 2014 yılında  başlayacak.

İç avlunun kesintisiz ve güvenli yaya dolaşım alanı haline getirildiği özel projede, araç yolları bina giriş cephelerine ulaşacak şekilde düzenlendi. Böylece site sakinlerinin sessiz ve güvenli bir iç bahçe yaşamına kavuşmaları sağlanıyor. Çoğunlukla yer altında çözümlenen otopark alanı binalarla direkt olarak irtibatlandırılıyor.

İki kata yayılan 1300 m2 alana sahip sosyal tesisler spordan, yüzmeye, çocuklar için güvenli bir oyun alanından dinlenmeye kadar, konut sakinlerine renkli bir sosyal yaşam sunuyor. Açık ve kapalı havuz, dinlenme ve güneşlenme alanları, kafeterya, TV dinlenme odası, fitness, stüdyo, soyunma odaları, duşlar, sauna, çocuk oyun alanı gibi mekânlardan oluşan sosyal tesislerde konfor ve güvenlik için her türlü ayrıntı özenle hazırlandı.

Ticaret merkezi katı, herkesin kullanımına açık bir alan olarak hem iki cadde arasında bağlantı oluşturuyor hem de merkezinden geçen geniş yaya aksı ile ilgili caddelerdeki yaya trafiğini keyifli bir şekilde biçimlendiriyor. Bu alan aynı zamanda semtin nefes alacağı bölge olarak semt sakinlerine hizmet etmek üzere kurgulandı. Ticaret Merkezi, Yalçın Koreş ve Mimar Sinan caddelerini zemin kat seviyesinde birbirine bağlıyor. Seçkin mağaza ve dükkânların yer alacağı alışveriş merkezi caddesinde mağazalar karşılıklı düzenlenerek, kolay ve keyifli bir alışveriş geçişi sağlanıyor.

Projenin en önemli özelliği İstanbul’un yoğun ulaşım akslarından E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolunu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde ve Atatürk havalimanına çok yakın olmasıdır. Benzer şekilde son beş yıl içerisinde yapılan alışveriş merkezi projeleri, gelişen bölgenin cazibesini arttırıyor. İnşası devam eden M3 Kirazlı-Aksaray (M1 üzerinden) ve M5 Kirazlı-Başakşehir Metro hatlarının kesişim noktası olan Kirazlı istasyonuna 1,5 km. mesafede olan Corridor’da, bu duraktan M3 Kirazlı-Aksaray hattı ile aynı zamanda T1 Bağcılar-Kabataş tramvay hattına bir durakla ulaşılabiliyor.

Mimarisi ve sosyal yaşam için sunduğu ayrıcalıklarla kısa sürede yoğun talep alan projede, binaların kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda yönlendirilerek, birbirleri üzerindeki gölgeleri minimum olacak şekilde kurgulanması sebebiyle pasif doğal aydınlatma ve  ısınmadan maksimum düzeyde fayda sağlanılıyor.

0212 651 16 63

http://www.suryapi.com/

Kaynak: http://emlakkulisi.com/sur-yapidan-gunesli-corridorda-156-bin-tlye-on-satista/128853

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.