Kategoriler
Emlak Siteleri Genel

Satilik Ev İlanları için en iyi adres hangisi?

Geçen sene bu aralar bu konuda yazmıştım. İnternetten ucuz ev aramanın ve bulmanın yolları ;

1. Ucuz Ev arama yapma taktikleri

2. Hedefe yönelik arama yampanın sırları

3. Benim önerdiğim adresler

Tabii son 12 ay içerisinde kendisini yenileyenler ve daha öne çıkanlar oldu. Mesela daha önce pek sevmediğim sahibinden.com ve milliyetemlak.com sayfalarını çok kullanışlı hale getirdiler.

Özellikle milliyetemlak.com‘un ilk giriş sayfasında çıkan koca koca yazılar ve çok bilgi sormadan hemen aramaya girebilme olanağı çok güzel.

Bu sayfalar eskiden çok yavaş işlerlerdi, artık gayet hızlılar.

Sahibinden.com‘un iphone için hazırladığı uygulama da müthiş.

Hürriyetmlak.com sanırım en çok ziyaret edilen emlak sayfalarından birisi olmaya devam ediyor ama hala sıkıcı ve ağır.

Dün Hürriyet Ege’de dikkatimi çeken Monopoly adında İzmir’de yeni bir emlak danışmanlık şirketinin ilanı vardı. Gazete ilanından emlak şirketi olduğunu anlayamadım ama meraktan web sitelerine gidince olayı öğrendim. Sitede henüz pek birşey yok, açıkçası ilginç birşey de yok ama özellikle ilanlara ait fotoğrafları çok beğendim. Emlakçıların klasik telefon fotoğraflarından değil; gayet profesyonel, insanı o daireyi merak ettiren fotoğraflar koymuşlar. Bakmanızı öneririm.

“Satilik Ev İlanları için en iyi adres hangisi?” için 6 yanıt

Mobil sitesi pek kullanışlı değil. Yaratıcı bir çözüm de görmedim.

Yalnızca bu başlık altında değil aslında bir çok konuda faydalı ve kullanışlı kaynakları bu sitede görmek mümkün. Sayfanızdaki tüm yayınları yakından takip ediyoruz kaliteli bir site emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Metettiğiniz şu monopoly sitesine girip baktım. Resimlerin güzel olması mı ilanların güncelliğimi önemli sizce ? Ben sitede satılık konut ilanlarına baktım en yeni ilan bile Temmuz 2010 yılına ait. Ne kadar büyük bir kuruluş ki; ilanlarını bir yıldır güncellememiş. Bırakın görselliği ne görseli zayıf site var ki ilanları daha güncel. Bence siteye gösterilen ilgi o firmayı öne çıkarır.

Daha iyisini siz yapın onu koyalım. Site diğer standard ve sıkıcı emlak sitelerine göre daha yakışıklı geldi bana. Belki de işi bırakmışlardır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.