Kategoriler
Emlak Siteleri Ev Satın Almak

İlk evini alacaklar için yeni bir hizmet – Evlenmeuniversitesi.com

Geçenlerde İzmir’deki yeni bir projenin tanıtım ofisine gittim; satış müdürü bayanla merhabalaştık ve bana ‘Siz Emlak Gurmesi değil misiniz?’ diye sordu. Nasıl kızardığımı bilenler tahmin edebilir o anki rengimi. Hoşuma gitti tabi ama yine de utandım sanki biraz.

Emlak gurmesi sayfasının amacı özellikle İzmir emlak piyasasında olan bitenleri kendimce, kendi dilimle paylaşmak. Bu sayfa sayesinde bir çok tanıdığım oldu. Umarım daha da tanınırız ve büyürüz.

Bu sayfayı takip edenlerin yaş oralaması 42. Çoğumuz çalışan ve meşgul insanlar olduğumuz için, ev alma sürecinde en çok interneti kullanıyoruz. Dolaşmaya vaktimiz yok; reklamlara da inanmıyoruz, gerçek insanların gerçek yaşayanların fikirlerini internette bulup kendi değerlendirmelerimizi yapmak istiyoruz.

İlk evini alacak arkadaşlar için ev almayı hayal etmeye başladıkları andan itibaren geçecekleri süreç içerisindeki sıkıntılarına, ihtiyaçlarına ve sorularına yönelik yeni bir sayfa başlattık; Evlenme Üniversitesi.

Emlak Gurmesi aynı tonda devam edecek; Enver beyle atışmalar, Rauf beye cevap vermeler, İzmir’deki yeni projeleri karşılaştırmalar, kooperatifleri kızdırmalar vs… Her ikisi sayfada da birbirini tamamlayan yazılar ve videolar olacak.

Umarım hoşunuza gider ve paylaşırsınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.